З Motorrad Vision Next 100 від BMW мотоциклістам майбутнього не будуть потрібні шоломи

Мотоцикли — не самий безпечний засіб пересування. Але в BMW представили концепт такого двоколісного транспорту, що володіє настільки футуристичним штучним інтелектом, що мотоциклістові не будуть потрібні для їзди ні шолом, ні захисний одяг. Розумний асистент мотоцикла Motorrad Vision Next 100 допоможе уникнути численних неприємних ситуацій на дорозі. Хоча, вчитися їздити, дотримуючись правил дорожнього руху, все одно доведеться, адже повністю автономним цей байк не буде.

Мотоцикл майбутнього Motorrad Vision Next 100 від компанії BMW

Новий концепт являє собою бачення майбутнього для мотоциклів від розробників і дизайнерів BMW. Мотоцикл і виглядає дуже футуристично. Як щось, що може з'явитися на дорогах хіба що років через 100. Але з сучасними технологіями і можливостями, не виключено, що чекати сотню років, щоб покататися на чомусь подібному, нам не доведеться.

Мотоцикл Motorrad Vision Next 100 від компанії BMW

Розробники концепту стверджують, що мотоциклістові для їзди на Motorrad не будуть потрібні шолом і спеціальний захисний одяг. Мотоцикл буде стабільно стояти завдяки вбудованому механізму. Так, навіть на парковці. Motorrad буде також, як і сучасні мотоцикли, відгукуватися на намір водія вписатися в поворот, але при цьому точно не завалиться набік повністю.

Мотоцикл BMW Motorrad Vision Next 100

BMW Motorrad Vision Next 100

Майбутнє бачиться наповненим автоматичними машинами, але у випадку з BMW Motorrad розробники віддають управління мотоциклістові, а не роблять пристрій повністю автономним. А щоб допомогти водієві, розроблено спеціальну цифрову систему Digital Companion. Вся необхідна водієві інформація буде виводитися на окуляри Visor. Контент, що на них буде запускатися, буде залежати від рухів очей носія. Залежно від їх положення (погляд вгору або вниз) демонструватися на моніторі окулярів буде різна інформація. Якщо носій буде дивитися чітко прямо, ніякої інформації не буде виводитися зовсім.

Як й інші моделі з лінійки Vision Next 100 від BMW, цей концепт не скоро з'явиться на наших дорогах. Якщо взагалі з'явиться. Але в майбутньому світі, де всі машини часто-густо будуть автономними, стабільний мотоцикл, управління якого буде лежати на плечах водія, може виділитися з потоку і привернути увагу любителів всього незвичайного.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар