Мотоцикл

Розумний мото-шолом CrossHelmet підвищує безпеку їзди завдяки повному огляду

Мотоцикли еволюціонують швидше, ніж мотоциклетні шоломи. З розумним шоломом CrossHelmet все може змінитися. Він привносить поліпшені показники стабільності та безпеки, які не розвивалися за останні роки. У шолом вбудований дисплей з оглядом в 360 градусів, камера заднього бачення, система контролю звуку і Bluetooth.

З Motorrad Vision Next 100 від BMW мотоциклістам майбутнього не будуть потрібні шоломи

Мотоцикли — не самий безпечний засіб пересування. Але в BMW представили концепт такого двоколісного транспорту, що володіє настільки футуристичним штучним інтелектом, що мотоциклістові не будуть потрібні для їзди ні шолом, ні захисний одяг. Розумний асистент мотоцикла Motorrad Vision Next 100 допоможе уникнути численних неприємних ситуацій на дорозі. Хоча, вчитися їздити, дотримуючись правил дорожнього руху, все одно доведеться, адже повністю автономним цей байк не буде.

iTank електрифікує триколісні мотоцикли

Мотобайки, звичайно, дуже зручні в дорожньому трафіку, однак, у них є серйозні недоліки. Наприклад, вони завалюються набік набагато простіше, ніж їх чотириколісні побратими. Це робить їх дуже небезпечними для власника. Повністю електричний EV3 iTank використовує триколісний систему для більш стабільної та надійної поїздки.

Перший в світі мотоцикл, надрукований на 3D-принтері

З назвою компанії Airbus зазвичай асоціюються масивні літаки, здатні облетіти весь світ. Але не тепер. Компанія Airbus представила нам зовсім інший вид транспорту. Ним став мотоцикл, який немов прийшов до нас з фільмів про Чужого. І мотоцикл цей повністю видрукуваний на 3D-принтері.

Підписатися на цей канал RSS