iTank електрифікує триколісні мотоцикли

Мотобайки, звичайно, дуже зручні в дорожньому трафіку, однак, у них є серйозні недоліки. Наприклад, вони завалюються набік набагато простіше, ніж їх чотириколісні побратими. Це робить їх дуже небезпечними для власника. Повністю електричний EV3 iTank використовує триколісний систему для більш стабільної та надійної поїздки.

Трайк Doohan EV3 iTank

Триколісники і так є на сучасному ринку, причому їх досить багато. Але від EV3 iTank їх відрізняє неабияка старомодність. Всі вони працюють на паливних моторах. Повністю електричний iTank також зручний в трафіку, твердо стоїть на своїх трьох колесах і при цьому їздить по місту абсолютно безшумно і гладко.

Doohan EV3 iTank

Працює трайк на літієвій батареї на 2600 mAh, якої вистачає приблизно на 100 км. Перезарядка займає 6 годин, але батарея важить всього 9 кг і її можна просто витягти і поміняти на іншу. Акумулятор почне втрачати свою ефективність приблизно через п'ять років використання або 600 зарядних циклів.

Акумулятор до Doohan EV3 iTank

В заднє колесо вбудований електричний мотор Bosh, що виробляє 1,85 kW потужності. Не варто напружуватися через невелику вихідну потужність. У випадку з електричним водінням все крутиться навколо обертаючого моменту. Розганятися до швидкості в 45 км/год iTank зможе лише за 4.6 секунди, згідно з обіцянками розробників. Ось тільки на цьому все, більше розігнатися не вийде. Цьому трайку навряд чи будуть раді на швидкісних трасах. Зате він відмінно підійде для поїздок у міських умовах, де ти вкрай рідко розганяєшся більше, ніж на 40 км/год.

Doohan EV3 iTank

Підйомність цього трайка вища, ніж у звичних для нас. Він може витримувати пасажирів вагою до 160 кг, тоді як інші розраховані в середньому на 80 кг. Сам трайк iTunk важить 99 кг, вага пасажира розподіляється досить рівномірно, центр гравітації розташований низько. Вся система захищена від попадання пилу або води.

Мотоцикл EV3 iTank

Зараз розробники Doohan шукають кошти на масштабне виробництво через Kickstarter. Запланована сума поки не була зібрана, але попереду ще трохи більше 20 днів. Сам трайк буде коштувати 3999$, які необхідно інвестувати через Kickstarter. Скільки будуть коштувати додаткові батареї, поки невідомо. Якщо гроші зможуть зібрати, відправка трайків почнеться вже в жовтні цього року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар