DuoSkin перетворює тимчасове татуювання на технологічний інтерфейс

Твоє наступне татуювання може стати не просто красивим візерунком на шкірі, але і системою управління твоїм комп'ютером. Нова технологія під назвою DuoSkin, розроблена завдяки спільним зусиллям MIT Media Lab і Microsoft Research, дозволяє будь-кому створити принт для татуювання, яке наноситься та перетворюється в інтерфейс прямо на шкірі. Тимчасові татуювання можуть використовуватися як тачпад, пристрій виведення для інформації або як система бездротової комунікації.

Татуювання DuoSkin

В анонсі нової технології повідомляється, що ці татуювання DuoSkin дозволять будь-кому створювати інтерфейс прямо на своєму тілі. Використовувані матеріали на шкірі виглядають естетично і привабливо. Процес схожий на нанесення сусального золота, яке ти напевно бачив на пляшках з горілкою або фоторамках.

DuoSkin

Розробка дозволяє створити три різних види інтерфейсу управління. Татуювання можна використовувати як тачпад або контролер для різних девайсів, наприклад, музичних. Також їх можна використовувати в якості вхідних девайсів для демонстрування інформації, такої як температура тіла людини. І, нарешті, татуювання здатне служити в якості комунікаційного пристрою бездротового типу, щоб переносити NFC-теги для квитків на концерти або в кінотеатри.

Тату DuoSkin

Команда розробників DuoSkin планує дати можливість користуватися такими татуюваннями якомога більшій кількості людей. Тому для створення дизайну малюнка можна буде використовувати будь-які графічні програми. Намалювати привабливий для себе візерунок можна буде навіть через Microsoft Paint, не потрібно бути великим знавцем фотошопа.

Робота інтерфейсу DuoSkin

Як тільки візерунок буде розроблений, його можна буде роздрукувати на папері для татуювання або вінілопласті. Фінальний щабель створення подібного татуювання полягає в нанесенні сусального золота на ескіз. А потім ти просто переносиш цю перекладну картинку на свою шкіру і все, починаєш розважатися зі своїми гаджетами. Маленькі електронні компоненти і чіпи завершать твою унікальну систему управління.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар