Перша левітуюча зарядка Lift для розумних годинників

Левітувати перед тобою тепер зможуть не тільки смартфони і будильники в стилі стімпанк. На Kickstarter почалася кампанія зі збору коштів на виробництво першої зарядної панелі, над якою будуть левітувати розумні годинники. Майданчик для Apple Watch і Pebble був розроблений компанією Levitation Works, що базується в Нью-Йорку.

Працювати з Lift дуже просто. Ви встановлюєте розумний годинник на підставку, включаєте зарядку і спостерігаєте за тим, як ваша модель Pebble або Apple Watch (сумісна система поки тільки з ними) ширяє в повітрі. При цьому годинник заряджається за індукційною технологією. А коли зарядний пристрій не заряджає ваш годинник, він може працювати в якості крутого настільного світильника.

левітірующіе зарядка Lift для розумних годин

Розробники надихалися ідеями Тесли про пропуск електрики крізь прості ефіри. Вони взяли цей концепт, переробили його під себе і змогли створити Lift. Процес зарядки девайса відбувається бездротовим шляхом. Дизайн пристрою одночасно простий і привабливий. Такий незвичайний гаджет зможе стати справжньою окрасою твого робочого столу. Поставити його можна вдома де завгодно, хоч на кавовому столику, хоч на кухонному, хоч на комп'ютерному.

Зарядка для розумних годин Lift

При створенні використовувалися механічно оброблений алюміній і кераміка. Розробники стверджують, що поєднання цих матеріалів дозволяє домогтися найкращих провідності та толерантності. Lift навіть може працювати в якості переносного пауербанка для розумних годинників, на дві екстрені зарядки його точно вистачить. Без енергії власники цього пристрою не залишаться.

Зарядка для годин Lift

Розміри базової моделі 150 х 150 х 27 мм. Доступна також модель Lift Pro, розміри якої становлять 245 х 150 х 27 мм. Модель більшого розміру може працювати навіть зі смартфонами і планшетами, що підтримують технологію бездротової зарядки. І не важливо, буде знаходитися твій iPhone 6 в чохлі чи ні. Головне, щоб гаджет не був більше самої зарядки.

Стартова ціна на Kickstarter — 159$. За цю суму можна отримати базову зарядку, але пропозиція, звичайно, обмежена. Якщо збори будуть успішними, до своїх нових власників гаджети відправляться вже в жовтні. Відправка можлива в будь-яку точку світу.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар