Кнопка Pop від Logitech контролює весь твій розумний будинок

Сучасні розумні будинки щосили контролюються через смартфони та інші гаджети. Але бувають часи, коли тобі просто хочеться натиснути кнопку, щоб вимкнути світло. Компанія Logitech обіцяє цю можливість (і ряд інших) зі своїм новим пристроєм Pop Home Switch, який абсолютно відрізняється від усієї випущеної нею продукції.

Pop — це кнопка розміром з твою долоню. Вона зв'язується з комунікаційним вузлом по Bluetooth LE. Саме цей вузол відноситься до розумних гаджетів. І вже до нього прив'язуються всі ті пристрої, якими тобі належить управляти будинку. Він підтримує роботу з більшістю популярних девайсів, серед яких замки August, світильники Phillips Hue, лампочки LIFX, розумні штори Lutron і ряд інших. Ти просто встановлюєш на смартфон супутній додаток (працює під iOS і Android), скануєш з його допомогою свою Wi-Fi мережу на предмет сумісних гаджетів, а потім прив'язуєш їх до однієї або декількох кнопкок Pop.

Кнопка Pop від Logitech

Одну кнопку можна запрограмувати на три дії. Управління буде здійснюватися одним простим натисканням, двома звичайними або одним довгим. Наприклад, на одній кнопці ти можеш відразу налаштувати свою освітлювальну систему на повне включення або відключення, освітлення однієї або декількох кімнат і регулювання яскравості. Якщо тобі потрібно більше можливостей для управління розумним будинком, ти просто програмуєш ще одну кнопку. Стартовий комплект включає в себе комунікаційний вузол і дві кнопки. Без проблем можна докупити ще кнопок і прив'язати їх.

Додаток Pop від Logitech

Кожен раз, коли ти купуєш новий розумний девайс, ти встановлюєш на телефон новий додаток для його контролю. А потім ще один. Так ти починаєш мало не колекціонувати додатки, потім навіть плутатися в них. Почасти саме тому в Logitech вирішили запропонувати просте рішення з управління розумними гаджетами. Тримати все управління на смартфоні проблематично і з деяких інших причин.

Ніл Реджіо, старший директор відділу контролю розумних будинків компанії, пояснює:

— Телефон — дуже персональна річ. Уявіть, що до вас прийшли друзі або няня для дитини. Все управління домашніми системами буде лежати саме на вас, тому що ви не станете віддавати свій смартфон іншим людям.

Pop Home Switch

Pop Home Switch може управлятися різними людьми. А для того, щоб не плутатися в кнопках, вони вийшли у різних колірних рішеннях. Інтерфейс управління стане альтернативою голосовому, яке використовують девайси типу Amazon Alexa. Вже в цьому місяці в США пристрої почнуть продаватися. Стартовий комплект обійдеться в 99.99$, кожна додаткова кнопка   — в 39.99$ .

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар