Левітуючий індикаторний годинник для шанувальників стімпанка

Цифрові індикаторні лампи - це світлові технологічні релікти. Останнім часом вони почали все частіше використовуватися в годинниках, стилізованих під стімпанк. У той же час, ми раз у раз бачимо, як активно розвивається технологія левітування для гаджетів із використанням магнітів. Те, що ці дві технології було вирішено об'єднати в один незвичайний гаджет, не повинно нікого особливо здивувати. З'явився левітуючий цифровий індикаторний годинник. Круто.

Пристрій було створено шотландським розробником Тоні Адамсом (також відомим як Lasermad), на рахунку якого числяться ще й шахи в цифрових індикаторних лампах.

На основній базі годинника і по площині своєрідного циферблата встановлені рідкісні заземлені магніти. Завдяки цим магнітам і вдається досягти справжньої левітації. Також на базі встановлені електромагніти, які стабілізують циферблат, не дають лампам роз'їжджатися в різні боки. Вся ця магнітна система може тримати циферблат в режимі левітації протягом 30 годин без перерви.

Левітуючий індикаторний годинник Beacon

Енергія до індикаторних ламп поставляється бездротовим способом по індукційній системі. Вся необхідна для підрахунку і демонстрації часу електроніка вбудована в базу. Зв'язується з дисплеєм вона через інфрачервоні сигнали. Встановити на левітуючому годиннику час можна двома способами — задати через кнопки на базі або ж просто виставити через супутній додаток для смартфона від розробника.

На даний момент Адамс запустив кампанію зі збору коштів на виробництво свого годинника на Kickstarter. Інвесторам пропонується дві версії пристрою. Перша — модель Relay з п'ятьма лампами, на якій постійно демонструються тільки години і хвилини. Друга — модель Beacon, яка оснащена тільки однією великою індикаторної лампою, на якій показується час з точністю до секунди. Щоб отримати модель Relay, буде потрібно інвестувати в проект 463 $, для Beacon   — 562 $.

Дата відправки пристроїв інвесторам призначена приблизно до Різдва. Звичайно, якщо збори пройдуть за планами. Поки у потенційних покупців є можливість тільки подивитися відео, яке демонструє цей незвичайний пристрій.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар