Компактний відлякувач комарів Backpacker Repeller для кемпінгу

Крім устілок для взуття, що підігріваються, компанія Thermacell випускає безліч гаджетів для любителів виїзду на природу. І серед них — лінійка відлякувачів комарів. Зараз компанія готується до випуску полегшеного і більш компактного відлякувача, призначеного для тих, хто вирушає все далі в своїх подорожах по підкорення дикої природи. З пристроєм Backpacker Repeller ви зможете закинути потужний відлякувач в рюкзак і більше не турбуватися про напади комарів в лісі.

Технологія відлякування Thermacell на ділі відома вже дуже давно. Вона активно використовувалася в армії. Не так давно компанія почала виробляти відлякувачі і для широкого споживчого ринку, представивши цілу лінійку кемпінгових ліхтарів та інших предметів. Великий відлякувач від розробника працював з ефективністю в 96%, але носити його з собою постійно було не дуже зручно. Пристрій Backpacker Repeller націлений саме на тих, хто любить подорожувати без нічого, але не готовий миритися з близькістю комарів і розчісувати з ранку укуси.

Відлякувач комарів Backpacker Repeller

Щоб зробити девайс компактним, розробники прибрали з нього бутанові картриджі. Тепер пристрій буде використовувати зовсім інше зовнішнє джерело енергії — газ, каністру з яким багато мандрівників беруть із собою в кемпінг для використання на переносному пальнику. В результаті вийшло створити девайс вагою всього в 114 грам і розмірами в 97 х 50 х 67 мм. Зона покриття — 4.6 х 4.6 метрів.

Це пристрій, як і інші відлякувачі розробника, оснащено пьезо-запальничкою для того, щоб підпалювати нагрівальний елемент. Тепло активує блакитну платівку, яка просякнута алетрином, синтетичною версією інсектицидної речовини, знайденої в квітках хризантеми. Компанія-розробник обіцяє 80 годин захисту від комарів на одній каністрі об'ємом всього лише у 100 грам. На вибір Thermacell пропонує пластини, яких вистачає на 4 або 12 годин. Пластини, само собою, можна змінювати.

backpacker repeller 1

Взяти з собою новий компактний відлякувач можна буде куди завгодно. Звичайно, в рюкзаку він займе трохи більше місця, ніж балончик спрею від комарів. Але зате ви самі не будете пахнути хімікатами протягом всієї подорожі.

Але, на жаль, цього літа нам його не спробувати. На продаж компактний відлякувач Backpacker Repeller відправиться тільки навесні 2017 року. Коштувати він буде 39.99 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар