3D-ручка Renegade переробляє пластикові пляшки на тривимірні скульптури

3D-ручка Renegade, звичайно, не сама компактна, легка і дешева ручка в світі. Вона не здатна зварювати дріт, випалювати по дереву або розрізати пінобетон. Однак, вона унікальна і поки що єдина в своєму роді. У чому ж її унікальність? Спеціалізується ручка тільки на одному — вона переробляє на тривимірні моделі використані пластикові пляшки і пакети. У роботі вона абсолютно безпечна.

Пристрій Renegade використовує відлагоджений потужний прес для видавлювання, оснащений гвинтовим обертальним механізмом і системою нагріву. Заодно до нього можна взяти спеціальний шредер ChupaCup, який здатний перетворити пластикову пляшку в стрічку для заправки ручки. Втім, при бажанні, ви зможете заповнити її і спеціальними волокнами для тривимірного друку.

3D-ручка Renegade

Пластикова стрічка направляється у сам пристрій, де нагрівається, плавиться і стає матеріалом для друку, який видавлюється за допомогою преса через носик. Розплавлений пластик після цього застигає в тій формі, яку ви йому додасте. Так ви зможете перетворювати порожні пляшки від газованої води на справжні міцні пластикові скульптури.

Ліміту за матеріалами у ручки практично немає. А можливості створення скульптур обмежуються тільки вашою уявою. Для початку роботи не потрібна ніяка підготовка. Ви просто підключаєте пристрій і починаєте творити.

Температура нагріву варіюється від 50 градусів Цельсія до 320. Керувати температурою можна через простий контролер. Для того, щоб поміняти швидкість видавлювання матеріалу, досить буде натиснути одну кнопку. Renegade як матеріал може використовувати смуги з темно-зеленого або пакетного пластика шириною в 5-7 мм і товщиною в 0.14-0.35 мм. Стандартні матеріали для 3D-друку теж використовуються, діаметр повинен бути в 1.75 мм.

3D-ручка Renegade

Пристрій доступний в двох колірних рішеннях — матових чорному і білому. У комплекті до нього поставляється знімна головка і кольорова підставка для пластикових стрічок. Шредер ChupaCup можна буде докупити окремо.

На виробництво цього пристрою була відкрита кампанія на Kickstarter. Поки вона активна, можна оформити попереднє замовлення на девайс. За 78 $ ви отримаєте саму ручку і підставку. Додатковий шредер йде за ціною 20 $. Але весь комплект відразу можна замовити за 98 $. І, якщо збори не проваляться, відправка пристроїв першим покупцям-інвесторам почнеться вже в січні 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар