3D-ручка 3Doodler Pro для професіоналів своєї справи

3D-ручки від 3Doodler перетворюють тривимірний друк на дуже цікаве заняття. Для дітей і простих користувачів компанія вже випускає такі девайси, але тепер вона вирішила перейти на щабель вище, представивши ручку 3Doodler Pro. Ця тривимірна ручка орієнтована на самих різних фахівців — архітекторів, інженерів, модних дизайнерів. Представлено девайс було на виставці IFA 2016 у Берліні.

З професійною 3D-ручкою найскладніше було розібратися з матеріалами для друку. На відміну від попередніх моделей розробника, 3Doodler Pro працює не тільки з чистими пластиковими матеріалами, а й з тими, в складі яких містяться дерево, червона мідь, нейлон і навіть полікарбона.

  3D-ручка 3Doodler Pro

Розробники повідомляють, що якщо використовувати, наприклад, матеріал з дерев'яними компонентами, фінальний виріб буде виглядати і відчуватися як повноцінний дерев'яний. Він навіть пахнути буде паленим деревом. А ще його можна буде полірувати, як справжній. Вироби з металевими компонентами будуть важити майже як справжні бронза або червона мідь. Нейлонові вироби будуть відчуватися як тканина, їх навіть можна буде фарбувати тими ж способами, що і тканинну матерію.

3Doodler Pro

Змінити температуру плавлення можна на самій ручці. Температура за Цельсієм тут йде від 100 до 250 градусів. Налаштувати можна і швидкість виходу матеріалу через носик ручки — від 10 до 100 відсотків. Усередині вбудовано вентилятор, що дозволяє контролювати швидкість охолодження матеріалу друку. Всі настройки відображаються на LCD-екрані, розташованому на корпусі ручки.

3D-ручка 3Doodler Pro

Нагрівається ручка не моментально. Після установки налаштувань, користувачеві доведеться почекати пару хвилин, перш ніж починати роботу. І, звичайно, перш ніж почати створювати привабливі та якісні вироби, спочатку доведеться потренуватися.

Корпус ручки зроблений з вуглеволокна. Внутрішню керуючу систему в перспективі можна буде переробити для якихось нових матеріалів, які зможе використовувати Pro. Ручка буде поставлятися із захисним кейсом, портативною батареєю, набором насадок і сотнею ниток спеціального пластика.

3D-ручка 3Doodler Pro

Замовити 3D-ручку можна хоч зараз за 249$. Відправка по замовленнях вже починається.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар