Розумний годинник Samsung Gear S3 на конференції IFA 2016

Конференція IFA 2016 в Берліні продовжує радувати нас технологічними новинками. Не встигли на панелі Asus представити нову модель розумного годинника, як підтяглися і Samsung Gear S3. Цей годинник за зовнішнім виглядом наблизився до традиційних наручних годинників (що, мабуть, стає новим трендом) і обзавівся парою непоганих нових можливостей.

Всього буде випущено дві версії моделі Gear S3. Перша, Frontier, орієнтована на спортсменів і любителів вибиратися за межі свого будинку і офісу. Друга, Classic, виглядає традиційно, професійно, стильно і зовсім не спортивно. Виглядає це так, ніби Samsung розбили дизайн минулої моделі на дві частини, щоб охопити ширшу категорію покупців.

Samsung Classic Gear S3

Зовні обидві версії моделі здаються дуже схожими. Обидві отримали сталевий корпус і ремінці стандартної для годинника ширини в 22 міліметра. На обидві встановлено поворотні рамки дисплея, які Samsung представили минулого року. Ці рамки стали одним з найважливіших рішень для розумного годинника, розширили можливості управління ним.

Samsung Classic Gear S3 на руці

У порівнянні з моделлю минулого року Gear S3 виріс у розмірі. Розміри Gear S2   — 44 х 40 мм в довжину і ширину. Він, серед всіх розумних годинників на ринку, був одним з найбільш компактних. Модель Gear S3 отримала розміри в 49 х 46 мм, що переносить його в іншу "вагову категорію". З таким розміром їх буде не дуже зручно носити багатьом жінкам, та й для занять спортом вони вже не підходять. І це при тому, що розумний годинник стійкий до струсів, вологи і температури для різних типів активності.

Samsung Frontier Gear S3

За внутрішнім оформленням варіанти моделей Gear S3 відрізняються. Але оформлення можна переналаштувати під себе. Технічні характеристики нового годинника набагато важливіші.

Обидва варіанти отримали вбудований GPS і Samsung Pay (систему планують запустити по всьому світу). У Frontier є можливість з'єднуватися з 3G і LTE-мережами, у Classic — немає. Через Frontier користувачі зможуть безпосередньо програвати музику зі Spotify і здійснювати дзвінки, не витягуючи смартфон. А ось Classic S3 Gear тільки може з'єднуватися з іншими девайсами через Wi-Fi або Bluetooth.

Ціна і дата повноцінного релізу поки невідомі.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар