Розумний ремінь Welt стежить за станом вашого живота

Ремінь для штанів, навіть якщо в ньому немає ніяких розумних примочок, стає першим індикатором того, що ви набрали кілька зайвих кілограмів. Дочірня компанія Samsung запустила краудфандінгову кампанію зі збору коштів на розумний ремінь Welt. Своєрідний фітнес-трекер, який рахує кроки носія, час бездіяльності та його обєми в талії.

В Samsung представляли цей ремінь ще в січні, як прототип експериментального продукту, народженого в їх Creative Lab. Тоді ще було зовсім не ясно, чи вийде пристрій за межі стадії прототипу. Однак, кампанія відкрита, збори починаються.

Розумний ремінь Welt

Обхват талії — ключовий індикатор здоров'я людини. І Welt буде перебувати в найкращій позиції для розрахунку цього важливого показника, на відміну від численних фітнес-браслетів. На додаток до звичайного підрахунку кроків і часу, коли ви просто сидите без справи, цей трекер буде регулярно визначати обхват вашого пояса. У довгостроковій перспективі ця можливість дозволить визначити, чи виходить у вас позбавлятися від зайвої ваги, займаючись спортом. У короткостроковій  — ви дізнаєтеся, як змінюється обхват пояса після прийому їжі, що дозволить поліпшити ваші харчові звички.

Ремінь синхронізується зі смартфоном через Bluetooth 4.1, супутній додаток можна встановити на платформу iOS або Android. Через додаток користувач буде дізнаватися всю необхідну інформацію. Але перш, ніж бомбардувати носія ременя купою подробиць, девайс буде прораховувати кількість жиру, комбінуючи обсяг пояса, пройдені кроки і час бездіяльності. Всі дані можуть відображатися за днями, тижнями або місяцями в графіку.

Ремінь Welt

Заряджати девайс буде досить один раз на 20 днів в залежності від частоти використання. Заряджається через провід microUSB, порт для якого знаходиться на нижній частині пряжки ременя Welt.

З урахуванням того, що Welt — пристрій, від якого найбільше користі буде при щоденному використанні, дизайнери постаралися надати йому стильний зовнішній вигляд. В результаті ми бачимо ремінь, який не кричить на кожному розі про те, що він — фітнес-трекер. Доступний він у різних відтінках чорного, блакитного і коричневого кольорів. І виглядає також, як і будь-який ваш повсякденний брючний ремінь. Доступні будуть як жіночі, так і чоловічі моделі в формальному і повсякденному дизайнах.

Команда розробників ременя Welt планує зібрати 30 000 $ на фінальне виробництво, до кінця кампанії залишилося близько 30 днів. Інвестори за 69$ отримують модель Welt Casual, а за 99$ — Welt Classic. Відправка ременів новим власникам при успішності кампанії намічена на січень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар