Компактний детектор руху Stilla Motion убезпечить ваші речі

Крадіжка таких речей, як сумочки або ноутбуки, на жаль, відбувається не тільки тоді, коли ви залишаєте речі без нагляду. Часом досить буває просто відвернутися від своїх речей, щоб хтось їх вкрав. На крадіжку зловмисникові вистачає пари хвилин. Саме про це і замислювалися розробники пристрою Stilla Motion. Це детектор руху розміром з монету, який можна розмістити на будь-якому предметі. І, якщо об'єкт раптом починає пересуватися, детектор оперативно вас про це повідомить.

Детектор руху Stilla Motion

Щоб активувати девайс, на нього досить просто натиснути. Або включити його через додаток для iOS або Android. Stilla Motion може просто лежати на поверхні предмета, також його можна прикріпити на двосторонню клейку стрічку, що поставляється з ним у комплекті. Як тільки ви його підключаєте, він здатен визначати рух, відрізняючи фонові шуми (типу трамвая, що рухається) від дій, які можуть бути пов'язані з крадіжкою підконтрольного предмета.

Детектор руху Stilla Motion

В залежності від налаштувань, встановлених через додаток, ви зможете отримувати сповіщення через екстрений дзвінок зі звуком у 85 децибел, що вбудовано в девайс. Або за допомогою звуку на самому смартфоні (радіус дії складає 46 метрів). Також можна скомбінувати обидва варіанти. Якщо ви користуєтеся тільки смартфонним оповіщенням, ви зможете в екстреному порядку переключитися на сигналізацію детектора руху. Це допоможе визначити, де саме знаходиться пристрій, якщо зловмисники його вже підхопили і кудись понесли.

Stilla Motion

Девайс буде корисний і в тому випадку, якщо ви десь забудете свою сумочку або ноутбук. Датчик руху надішле вам сповіщення, якщо ви опинитеся за межами радіусу його дії. Ви зможете терміново повернутися і забрати забуті речі.

Датчик руху Stilla Motion зараз представлений на краудфандінговому проекті Indiegogo. Розробники збирають кошти на повноцінне виробництво. За інвестицію у 29$ ви зможете отримати один девайс, коли (і якщо) він буде готовий до відправки. Планована роздрібна вартість становить 49$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар