Розумний будильник Kello навчить вас прокидатися раніше

У більшості з нас відносини з будильниками складаються не найкращим чином. Будильники буквально створені для того, щоб кричати на нас до тих пір, поки ми не прокинемося. Але будильник Kello навпаки розроблено так, щоб забезпечити користувачеві найкращий сон, менше дзвонити та акуратно будити раніше.

Антуан Маркаріан, творець і керівник Kello, каже:

— Людям не потрібні чергові додатки, таблетки снодійного, гучні будильники і простирадла з усіма даними про їх сни. Їм потрібно поміняти свій стиль життя. Kello призначений для того, щоб допомогти саме з цим.

Розумний будильник Kello

Незважаючи на ці слова, система Kello включає в себе приліжковий пристрій та супутній додаток, доступний для Android та iOS. Через цей додаток можна налаштовувати режими будильника, контролювати його функції. У дуеті девайс та додаток мають намір акуратно вносити істотні зміни до вашого стилю життя.

Самий базовий функціонал девайса дозволяє встановити і підтримувати час, в який ви відправляєтеся у ліжко, а також той час, в який прокидаєтеся. Розробники стверджують, що це дозволить краще налаштувати внутрішній біологічний годинник користувача. Вибір контенту, під який ви будете прокидатися, тут вельми широкий: будильник підтримує роботу зі Spotify, Deezer й інтернет-радіостанціями.

Будильник Kello

Будильник Kello пропонує ряд інших функцій для поліпшення вашого сну. Режим "Deep Sleep" дозволяє користувачам засипати швидше. Будильник використовує повільне світлове пульсування, що мімікрує під ритм вашого дихання. У теорії це повинно допомагати диханню сповільнитися і прийти до нормального сонного ритму, що прискорить засинання. Режим "Snooze Less" вчить користувача менше вдаватися до пробудження під противне цигикання будильника, яке абсолютно не сприяє підтриманню ритму сну.

Будильник Kello в трьох кольорах

Є тут і режим "Wake Up Earlier", за допомогою якого ви почнете прокидатися трохи раніше. Будильник просто буде потроху змінювати час вашого пробудження. Таким чином, повільно, але вірно ви станете підніматися на півгодини-годину раніше вже через місяць. Додатково є тут функція для перельотів, яка допомагає налаштувати ритми сну на час подорожей найбільш комфортним чином.

Розумний будильник Kello став предметом кампанії на Kickstarter. Щоб стати одним з найперших власників такого девайса, в кампанію потрібно внести 89$. Відправлення (в разі вдалих зборів) призначено на березень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар