NextDesk Velo дозволить вам займатися спортом за робочим столом

Сучасне життя передбачає постійне просиджування штанів за столом для більшості з нас. Що не є добре для нашого здоров'я. Якось покращити наше становище та прищепити здорові звички намагаються розробники усіляких столів для роботи за ними без стільців або стоячи, а також еліптичних тренажерів до звичайних столів. Але стіл-велосипед Velo від NextDesk пропонує нам почати поєднувати звичайну роботу з повноцінним тренуванням.

Velo - це стаціонарний велотренажер із кермом, який можна просто прибрати. Без керма він перетворюється на щось, що зовні нагадує моноцикл. Теж стаціонарний. Об'єднання моноцикла зі стільницею (досить високою, від тих же NextDesk) перетворює його на незвичайний гібрид. І цей гібрид дозволяє вам спокійно крутити педалі ногами, формуючи привабливу фігуру, одночасно з цим клікаючи мишкою по посиланнях в браузері робочого комп'ютера.

Велотренажер NextDesk Velo

У Velo є вбудований USB-порт, а також можливість збирати дані про вашу "поїздку": дистанцію, швидкість, витрачені калорії. Дані з тренажера можна відправити на додаток для мобільних пристроїв по Bluetooth. Супутній додаток називається Active Trac, з його допомогою ви дізнаєтеся все необхідне про ваші тренування.

Додаток безкоштовний. Після того, як ви встановили його на свій мобільний девайс, ви зможете не тільки відслідковувати дані про тренування на Velo, але ще й синхронізувати його з іншими популярними фітнес-додатками типу Strava або MyFitnessPal.

NextDesk Velo

Сам велотренажер Velo від NextDesk купити можна за 799$, окремо від стільниці. Він сумісний зі звичайними столами від виробника. Навіть ваш власний стіл, але від іншої компанії, може підійти для роботи. Головне, щоб він був досить високим. Інакше ваші коліна просто будуть битися об стільницю. Ціна у 799$ вельми прийнятна, особливо в порівнянні з іншими подібними пристроями. Так на краудфандинговій кампанії пристроїв Active Desk (теж стіл, теж з велотренажером) за один комплект просили 2000$.

Можливості вело-столу Velo представлено на відео від розробників. І його вже можна замовляти онлайн.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар