Garmin vivofit jr відстежує дитячу активність та мотивує

Виробник Garmin представив новий фітнес-трекер, націлений на дітей, які теж хочуть, як і їхні батьки, носити розумний годинник на зап'ясті. Трекер отримав назву vivofit jr, він одночасно як відстежує активність, так і мотивує дітей на неї. Пристрій оснащений внутрішньою батареєю, якої вистачить на рік використання в режимі 24/7. Так, ніякої перезарядки не буде потрібно.

Пристрій відстежує кроки, сон та іншу діяльність дитини, щоб допомогти їй досягти рекомендованого часу активних ігор. Контролювати девайс можуть самі батьки через свої смартфони. Додаток до годинника дозволяє батькам мотивувати дітей на рухову активність за допомогою веселої і захоплюючої мобільної гри, а також проведення сімейних челленджів. Через додаток заодно можна призначати завдання для дитини. І встановлювати нагороду за виконання цих завдань.

Фітнес-трекер для дітей vivofit jr

Віце-президент відділу міжнародної торгівлі компанії Garmin, Ден Бартел, каже:

— Ми раді представити наш перший переносний пристрій, призначений виключно для дітей — трекер vivofit jr. Цей пристрій створювався з урахуванням потреб дітей і їхніх батьків. Ми зробили його комфортабельним для носіння, сучасним і функціональним. За допомогою супутнього додатка діти будуть мотивовані на активну діяльність, та й батьки при цьому не будуть відчувати себе викинутими за борт.

Фітнес-трекер vivofit jr

Завдання, які встановлюють для дітей батьки, дозволяють заробляти віртуальні монетки. Ці монетки, в свою чергу, дитина зможе обміняти на ту нагороду, яку також встановили для нього батьки. Завдання можуть завантажуватися щодня або щотижня, створити можна навіть персональні, а не тільки додавати попередньо запрограмовані. Щоб дитина виконувала завдання своєчасно, налаштовується таймер.

Пристрій vivofit jr націлений на дітей у віці від 4 до 9 років. Кольори і дизайн ремінців різні: є чорний, з квітами, камуфляжний, червоний і фіолетовий варіанти. Стандартний максимальний розмір ремінця становить 145 мм, але також доступні моделі XL-розміру, де розмір варіюється від 146 мм до 170 мм. Коштує фітнес-трекер для дітей 79.99$. У відкритий продаж він уже відправлений.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар