Новости компании Garmin

Garmin vivofit jr відстежує дитячу активність та мотивує

Виробник Garmin представив новий фітнес-трекер, націлений на дітей, які теж хочуть, як і їхні батьки, носити розумний годинник на зап'ясті. Трекер отримав назву vivofit jr, він одночасно як відстежує активність, так і мотивує дітей на неї. Пристрій оснащений внутрішньою батареєю, якої вистачить на рік використання в режимі 24/7. Так, ніякої перезарядки не буде потрібно.

Garmin Forerunner 735XT - новий годинник для бігу відстежить твої страждання

Розробник навігаційних систем Garmin представив сьогодні новий годинник для бігу, укомплектований безліччю хитрих відстежуючих інструментів. Користуватися ними можна, займаючись не тільки бігом, але і плаванням, їздою на велосипеді та іншими видами спорту. Високотехнологічний годинник Forerunner 735XT обладнаний GPS-навігацією, монітором котрий відстежує серцебиття, а також аналітичними додатками, серед яких є навіть "бали страждання" користувача.

Гарнітура Varia Vision від Garmin це як Google Glass, тільки для велосипедистів

Їзда на велосипеді — настільки заморочение хобі, наскільки ти сам його таким робиш. Байк за 80 $ від Huffy виконує ті ж базові функції, що і міський велосипед з вуглеволокна, який стоїть в 100 разів більше. Тільки з меншою ефективністю.

Підписатися на цей канал RSS