Гарнітура Varia Vision від Garmin це як Google Glass, тільки для велосипедистів

Їзда на велосипеді — настільки заморочение хобі, наскільки ти сам його таким робиш. Байк за 80 $ від Huffy виконує ті ж базові функції, що і міський велосипед з вуглеволокна, який стоїть в 100 разів більше. Тільки з меншою ефективністю.

Гарнітура Varia Vision від Garmin

Так само можна по-старому поглядати на велокомпьютер на кермі, коли потрібно отримати дані про свою поїздку. Або можна витратити 400 $ на цей компактний монітор від Garmin, закріпити його збоку на сонячні окуляри і безперервно отримувати телеметричну інформацію, дивлячись при цьому на дорогу.

Гарнітура Varia Vision від Garmin

Гарнітура Varia Vision стала новим додаванням до колекції для велосипедистів на базі технології ANT+. Девайс важить трохи більше 30 грам, автономно працює вісім годин і може кріпитися на спортивні сонячні окуляри. Для Vision дійсно потрібен саме спортивний різновид окулярів: прикріпивши на звичайні Ray-Ban`и, ви можете помітити, що орієнтованість екрану буде далека від ідеальної.

Гарнітура Varia Vision від Garmin

Екран з роздільною здатністю в 428х240 автоматично підлаштовує своє становище кожного разу, коли девайс включається. Може кріпитися з будь-якого боку, як з лівого, так і з правого, гаджет підходить і для лівшів. Правда, з лівого боку пристрій може блокувати периферичний зір, спостерігати за машинами на дорозі стане складніше.

Кольоровий світлодіодний екран вражає. Чіткість відмінна, як і яскравість, як і навігація по інтерфейсу. Налаштувати кольору, яскравість і контраст під себе можна так, що на ньому все добре буде видно незалежно від темряви лінз сонячних окулярів. Спочатку до гаджету, правда, складно звикати, але від дороги екран не відволікає.

Гарнітура Varia Vision від Garmin

Незважаючи на всі переваги гарнітури Varia Vision, хочеться відзначити, що це не той аксесуар, який можна кинути в свою корзину, поки стоїш в черзі. Гаджет не дуже добре проявляє себе в міських умовах, коли ти раз у раз зупиняєшся на дорозі. Найбільше він підходить для тривалих тренувальних поїздок по вільним трасам. Це серйозний і дорогий професійний пристрій.

Varia Vision обійдеться в 400$. За ту ж суму можна купити ігрову консоль. При цьому аксесуар марний сам по собі. До нього потрібні велокомпьютер (300-500$) і спортивні окуляри. Орієнтований пристрій на дуже вузьке коло велосипедистів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар