BeatBox від Puma - взуттєва коробка з коліщатками допомагає бігунам тренуватися

Нехай новий винахід Puma під назвою BeatBox і виглядає як проста взуттєва коробка з приробленими до неї коліщатками, насправді це хитромудрий пристрій допомагає професійним бігунам відточувати свої навички.

Гаджет для бігу Puma BeatBox

Розроблений рекламним агентством J. Walter Thompson при співробітництві з інженером робототехніки і трьома студентами Массачусетського технологічного інституту, цей девайс являє собою самокерованого робота на колесах, забезпеченого рядком світлодіодних лампочок і двома камерами GoPro і виглядає, ну, як коробка від кросівок Puma.

BeatBox – це не просто спритний маркетинговий хід. Це пристрій обладнаний сенсорами, які дозволяють йому рухатися не просто вперед по прямій, а по заданій траєкторії. Його головне призначення – удосконалювати навички бігунів, надаючи їм видимого і відчутного противника, а не просто стрілку на секундомірі.

Гаджет для бігу Puma BeatBox

Фахівці з рекламного агентства Puma з'ясували, що змагання з іншою людиною або іншим видимим супротивником ефективно допомагає атлетам удосконалювати свої навички. Цей девайс повинен бути по-справжньому швидким – тому-то новий робот від «Пуми» здатний розвивати значні швидкості. Він може навіть позмагатися з рекордом 2009 року багаторазового чемпіона світу та Олімпійських ігор з Ямайки Усейна Болта, який дорівнює 44,6 км (або 27,7 миль) на годину.

Нове творіння умільців з «Пуми» можна використовувати для тренування бігунів, як на короткі, так і на довгі дистанції. Світлодіодні лампи дозволяють BeatBox’у бути видимим, коли він обганяє спортсмена, а камери GoPro записують забіг, який при бажанні можна буде переглянути. Дуже зручно, щоб помітити свої помилки і своєчасно їх ліквідувати. А довжину дистанції і час, який потрібно побити, можна встановити самостійно за допомогою мобільного додатку.

На жаль, Puma найближчим часом не планує поширювати свою новинку серед покупців. Поки що навіть немає інформації про те, скільки коштує ця коробка з камерами і коліщатками. Але точно відомо, що коштувати вона буде досить дорого, що дає підставу припустити, що постачати їй будуть тільки хіба що професійним спортсменам, які рекламують продукцію «Пуми».

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар