Оптичний сенсор Polar OH1 кріпиться на руку замість грудей

Оптичні сенсори серцевого ритму найчастіше приймають форму устрою, що кріпиться до грудей. Спортсмени і любителі фітнесу такі серцеві монітори зазвичай ненавидять найбільше. Займатися зі стрічкою, що стягує груди, зовсім незручно, але це   — максимально точний спосіб прораховувати пульс. І якщо ви знайшли себе серед ненависників сенсорів, що кріпляться до грудей, у нас є для вас чудові новини. Новий оптичний сенсор серцевого ритму від Polar розроблений так, щоб зміцнювати його можна було до руці.

Відстеження серцевого ритму під час занять спортом дозволяє отримати інформацію про ефективність тренування. Але з точністю цього показника можуть бути проблеми. У всіх сучасних фітнес-браслетах і спортивних розумних годиннику є вбудовані сенсори. Саме такі пристрої найчастіше і використовуються спортсменами. Однак ті, що кріпляться на груди, дають найбільш точні дані. І при цьому дратують. З сенсором Polar OH1 можна буде отримати найдетальнішу інформацію, щільно закріпивши його на руці.

Оптичний сенсор Polar OH1

Polar OH1   — компромісний варіант. Прикріпити його можна як на верхню, так і на нижню частину руки. Як вам буде зручніше. Носи пристрій оснащений батареєю, заряду якої вистачить на 12 годин постійного використання. Воно захищене від попадання води (максимальна глибина занурення   — 30 метрів), завдяки чому підходить не тільки фітнес-ентузіастам, а й плавцям. Внутрішня пам'ять здатна зберігати до 200 годин даних по вашому серцевому ритму.

Сенсор Polar OH1

В Polar заявляють, що точність показань у сенсора висока. Використовувати пристрій можна в тандемі з мобільним додатком Polar Beat, а також переносити отримані дані на додаток Polar Flow. Сенсор можна буде використовувати і з іншими сумісними фітнес-додатками. Додаток Polar Beat представляє собою безкоштовну тренувальну фітнес-програму з порадами, а Polar Flow дає фідбек по тренуваннях, грунтуючись на даних з сенсора.

Polar OH1

Сама по собі стрічка, до якої кріпиться сенсор, описується розробниками як одночасно гнучка і м'яка. Пристрій Polar OH1 вже доступно для замовлення з сайту виробника за ціною в 79,95 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар