Розумна рулетка Bagel працює у трьох режимах

Класична вимірювальна рулетка, безсумнівно, дуже корисний в господарстві інструмент. Але для деяких завдань металева стрічка просто не підходить. Саме тому було розроблено пристрій Bagel. Це "розумна" рулетка, яка пропонує три можливості для вимірювання, запам'ятовування даних і Bluetooth-з'єднання.

Розумна рулетка Bagel

У нитковидному режимі стрічка розкручується на довжину до 3 метрів. Нитку можна протягувати як прямо, так і закручуючи навколо об'єкта вимірювання за необхідності. Якщо у користувача вільна тільки одна рука, можна переключитися на колісний режим, в якому стрічка висувається автоматично на довжину до 10 метрів. І, нарешті, якщо вам потрібно виміряти щось до точки, до якої важко дістати, ви зможете перемкнутися на дистанційний режим. Використовуючи вбудований лазерний покажчик, девайс вимірює відстані за допомогою ультразвуку. У дистанційному режимі можна виміряти відстані до 5 метрів.

Розумна рулетка Bagel

Вимірювальні дані зі всіх режимів можна зберігати в пам'яті самого пристрою. Дані зберігаються в обох системах, метричній та дюймовій. При бажанні ви зможете зберігати голосові нагадування за всіма даними, за один раз можна залишити 100 голосових позначок, а також конвертувати їх в текстові. Збережені вимірювальні дані можна перенаправити по Bluetooth на додаток від розробників для iOS або Android. Додаток дозволить розібрати всі дані і впорядкувати їх так, як вам буде необхідно.

Розумна рулетка Bagel

В рулетку вбудована літієва батарея, яку можна зарядити через USB-кабель. Повної зарядки вистачить на 8 годин роботи. Звичайні вимірювальні рулетки тим самим відходять в минуле.

Рулетка Bagel була представлена на Kickstarter. Під час проведення кампанії по зборах ви зможете традиційно оформити попереднє замовлення на пристрій за зниженою ціною. Вартість встановлена у 59 $, коли пристрій відправиться на потік, коштуватиме він вже 89 $. Якщо все піде за планом і розробники встигнуть зібрати кошти, відправка рулеток за попереднім замовленням почнеться в листопаді. Можливості рулетки продемонстровані на відео.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар