Розумна піч June зможе приготувати ідеальну хрустку скоринку

Якщо ти хочеш готувати більше, але боїшся розчарованися у своїх кулінарних вміннях, тебе може зацікавити June. Анонсовано пристрій було ще в минулому році, але тепер його представили повноцінно, допрацювавши. June є компактною піччю, оснащеною камерою, вагами, набором сенсорів та нутрощами смартфона чи планшета (тут встановлений чіп NVIDIA Tegra K1 з процесором в 2.3 GHz). Саме ця піч здатна приготувати тобі ідеальний обід. Хочеш стейк середнього прожарювання? Зваж його, прибери до печі. Там вбудована камера розпізнає його як стейк. Потім ти визначаєш температуру, виставляєш прості настройки, а всім іншим займається піч.

Розумна грубка June

З минулого року команда, яка займалася розробкою June, навчила її розпізнавати і готувати не тільки стейки. Сьогодні пристрій здатний розпізнавати найрізноманітніші страви, серед яких бейгли, пісочне тісто, лосось, нога ягняти, столова спаржа й багато іншого. Розробники представили демо, де піч вільно розпізнає пару бейглів, а потім пропонує варіанти їх приготування. І навіть якщо пристрій раптом не зміг розпізнати ту їжу, яку ви в нього поклали, приготувати щось можна буде і скориставшись ручними налаштуваннями. У печі можна смажити, пекти, кип'ятити, розігрівати їжу і, само собою, смажити тости.

Розумна грубка June

Що виділяє піч June веред інших, так це її "розумні" функції. Припустимо, ти вирішив зробити курку з хрусткою скоринкою. Ти виставляєш піч на 165 градусів, ставиш туди курку. І, коли вона буде практично готова, піч автоматично підніме температуру до високого рівня, щоб скоринка встигла підсмажитися і стати хрусткою. А так як там є ще й камера, то за своєю їжею ти зможеш стежити на екрані смартфона через додаток від розробників. У додатку заодно є спеціальний таймер, який дасть тобі знати, що їжа готова.

Розумна грубка June додаток

Все це звучить дуже здорово, але є у розумної печі June одна проблема. Вона надто дорога. Зараз можна оформити попереднє замовлення за ціною 1 499 $, але коли піч відправиться по магазинах, коштуватиме вона щонайменше 3 000 $. Якщо ти хочеш піти олл-ін і купити піч прямо зараз, вона як раз приїде до новорічних свят. І ти зможеш приготувати в ній різдвяний гарбузовий пиріг.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар