Розумний замок для пістолета Zore X

Незамкнений в надійному місці пістолет може зруйнувати не одне життя. За сумною статистикою діти щотижня стріляють в одну людину. Статистика наводиться на 2015 рік. Найчастіше діти ранять самі себе або вбивають. Просто тому, що у них є можливість дістатися до справжньої вогнепальної зброї.

Пристрій Zore X, як і багато продуктів на сучасному ринку, намагається повноцінно виправити ситуацію.

Стартап Zore, команда якого базується в Єрусалимі, представив розумний замок для пістолета. Замок зв'язується з додатком на смартфоні. Щоб розблокувати його, потрібно ввести код доступу. Також пристрій дозволяє отримувати інформацію про місцезнаходження пістолета. Зв'язок зі смартфоном відбувається через Bluetooth-з'єднання.

Розумний замок для пістолета Zore X

Однак, в екстреній ситуації можливості вводити пароль через смартфон для розблокування пістолета може не виявитися. Саме тому розробники включили можливість введення PIN-коду на самому замку. Навіть з досить довгими паролями користувачі зможуть за лічені секунди отримувати доступ до своєї вогнепальної зброї і використовувати її в цілях самозахисту. Представники Zore також повідомляють, що практика дозволяє навчитися швидко блокувати і знімати з блокування пістолет навіть тримаючи його за спиною чи у темряві.

Розумний замок для пістолета Zore X

Єдина функція Zore X полягає в блокуванні пістолета. Так, більше пристрій не робить нічого. Але він зможе підвищити безпеку використання вогнепальної зброї. А ось додаток на смартфон включає в себе тренувальний режим, завдяки якому і можна вчитися знімати блокування з пістолета за найкоротший час.

Додаток для Zore X

Крім Zore X розробники пропонують додатковий пристрій Zore Bridge, який дозволить організувати спостереження за переміщеннями зброї найбільш чітко. Пристрій використовує Bluetooth-з'єднання, спостерігає за тим, чи не пересувалася зброя, а також може повідомляти користувача про те, що хтось намагався вломитися в сейф, в якому зберігається пістолет. А з ще однією додатковою системою, Zore WatchDog, що працює через WiFi, стежити за замком і Zore Bridge користувач зможе взагалі з будь-якої частини світу.

Продукти стартапа були розміщені на Indiegogo. Розробники вже зібрали 250 000 $. А на день незалежності Америки навіть запустили спеціальну акцію, за якою оформити попереднє замовлення на сет з усіх пристроїв можна за 209 $. Окремо замок Zore X купити можна за 169 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар