Чемодан-самокат Olive економить час і сили в аеропорту

Авіаперельоти самі по собі створюють стрес без необхідності долати довгі дистанції по території аеропорту, тягаючи за собою валізу зі своїми пожитками. За останні роки з'явилося безліч пристроїв, завдяки яким процес можна полегшити. Це і складні скутери, і валізи, які можуть слідувати за смартфоном власника. Але розробники Olive вирішили об'єднати валізи зі скутерами, щоб максимально спростити процес.

Розумна валіза Olive була розроблена в іранській компанії Ikap Robotics. На перший погляд пристрій виглядає як звичайна валіза на коліщатках. Але вона скомбінована з електричним самобалансуючимся самокатом. Цей самокат стабілізовано під їзду на двох колесах за допомогою вбудованих гіроскопа і 3D акселерометра. Самокат також забезпечили стереоскопічною камерою, за допомогою якої можна побудувати візуальну карту. Оснащено пристрій і відстеженням користувача по його скелету, завдяки якому він може просто слідувати за власником по території аеропорту, ніде не гублячись.

Olive Suitcase відстежує користувача по його скелету

Пристрій Olive відноситься до розряду розумного багажу. Він буде радити власнику поквапитися, якщо залишилося мало часу до вильоту, а також попередить, якщо вага валізи перевищує допустиму. Якщо до воріт до виходу на посадку далеко, коліщатка валізи трансформуються в самокатні. Власник може встати на спеціальні платформи і швидко доїхати до місця призначення. А ще вбудована в пристрій батарея може працювати як додатковий акумулятор для інших електронних девайсів.

Розумний валізу Olive Suitcase

Розробники повідомляють, що пристрій зв'язується зі смартфоном власника по Bluetooth або Wi-Fi. Управління здійснюється через спеціальний додаток. Заодно через нього можна відстежувати місце розташування багажу, а також активувати механізм замка для того, щоб відкрити або закрити валізу. Якщо хтось спробує розкрити ваш багаж, пристрій передасть попередження про небезпеку власнику. Замок працює за технологією NFC, так що ключі до нього не потрібні.

В минулому місяці зі своїм винаходом компанія Ikap посіла перше місце на конкурсі Automatica Start-Up World 2016. Тепер розробники шукають інвесторів для того, щоб запустити виробництво розумної валізи Olive. Дізнатися про наявність та вартість валізи-самоката можна буде пізніше. А поки на можливості Olive можна подивитися на відео, представленому розробниками.

Olive Suitcase

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Схожі матеріали (по тегу)

Залишити коментар