Нова розумна валіза від Bluesmart

Компанія Bluesmart займається виробництвом різного "розумного" багажу з GPS-навігаторами і можливістю їх заряджати. Напередодні виробник представив свою нову розумну валізу — Black Edition.

Розумний чемодан від Bluesmart - Black Edition

Розумна валіза отримала сучасний стильний дизайн і була пошита з матеріалів високої якості. При розробці дизайну явно приділили більше уваги деталям, ніж у випадку з попередніми моделями. Заодно її оснастили знімним роздільником комірок, а завдяки гладким колесам пересувається вона практично безшумно. Виглядає ця валіза так, немов розроблявся для представників преміум-класу (судячи з вартості, так воно і є).

Але не стильний зовнішній вигляд робить валізу Black Edition цікавою і унікальною, а технологічна начинка.

Розумний чемодан від Bluesmart - Black Edition

Розумна валіза від Bluesmart оснащена слотом для SIM-карти і модулем 3G, розробленим в партнерстві з компанією Telefonica. Завдяки цьому власник зможе постійно відстежувати місце розташування свого багажу. Також в валізу вбудована власна USB-зарядка з батареєю потужністю в 10,000 mAh. так що, власник під час своєї подорожі може раз шість спокійно зарядити від валізи свій смартфон.

Заодно в розумну валізу встромили модуль Bluetooth, з яким зв'язується автоматичний замок. Валіза автоматично застібається, коли користувача немає поруч. Це допоможе захистити речі власника, якщо він відійде кудись від валізи. Та й працівники аеропорту не зможуть в ньому покопатися без присутності господаря. Вбудованої сигналізації, правда, для повноцінного захисту немає, так що, залишати його на пероні вокзалу або в залі очікування аеропорту все-таки не варто.

Розумний чемодан від Bluesmart - Black Edition

А для тих, хто не вміє подорожувати без нічого, виробник додав в валізу монітор ваги. Ви упаковуєте речі, а якщо по вазі їх виявляється більше, ніж пропускає режим аеропорту, розумна валіза про це обов'язково попередить. Вся інформація відображається через додаток для смартфона.

Попередні розумні валізи від Bluesmart коштували в межах 450$. Модель Black Edition за попереднім замовленням буде коштувати всі 540$, а після відкриття вільного продажу — 599$. Перша відправка валіз за попереднім замовленням стартує через тридцять днів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар