З каво-будильником вставати на роботу буде не так складно

Дизайнер Джошуа Ренуф представив прототип кави-будильника ще в 2014 році. Ще тоді планувалося принести на масовий ринок цей цікавий пристрій, але, мабуть, на повноцінне втілення його в життя пішло багато часу. А напередодні були відкриті збори коштів на Kickstarter на виробництво цього гаджета. Тепер пробудження під ранкову каву або чай стає реальним.

the barisieur 2

Будильник нагріває воду до 94 градусів за індукційною системою за допомогою компактної сталевої плитки. На ній є знімний пористий фільтр, завдяки якому з ранку не доведеться самостійно метушитися і втрачати час на приготування кави. Є навіть окрема ємність для молока, з якою рідина залишається холодною протягом усієї ночі. Сховище є навіть для цукру, а також окремі під каву і чай.

the barisieur 3

Пристрій одержав назву The Barisieur. Це автоматична кавоварка-будильник, що дозволяє прокидатися під звук закипаючою води і запах свіжозвареної кави. Ви заправляєте її з вечора, а на ранок починаєте свій день без зайвої, часом дратує, рутини. Ритуал підготовки до заварювання кави, що починається з вечора, на думку розробників дозволить також краще засипати, варто тільки організму переналаштуватися.

the barisieur 4

Кавоварку-будильник зробили дуже простою у використанні. По суті, треба тільки заповнити ємності для кави, чаю, молока і цукру (тут все залежить від того, хто як звик пити свою ранкову каву), завести будильник і відправитися спати. Розробники вважають, що навчитися користуватися нею зможе будь-хто, навіть сама далека від технології заварювання кави людина. Та й поставити її можна не тільки на тумбочку біля ліжка, а й на кухню або навіть робочий стіл в офісі: кавоварка не займе багато місця.

the barisieur 1

Пристрій зробили абсолютно безпечним. Завдяки індукційній системі нагрівається тільки рідина в ємності, сама плита залишається холодною. Можна не боятися з ранку хапатися за пристрій, обпектися не вийде. Та й дизайн у будильника вийшов приємним, не громіздким і не дратівливим.

Якщо вам подобається ідея прокидатися під запах кави, ви можете оформити попереднє замовлення вже на Kickstarter за 265 євро (це десь 387$). У перспективі коштувати така кавоварка-будильник буде більше. На жаль, виробництво пристроїв займе ще не менше року. Відправлення за попереднім замовленням планується тільки в червні 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар