Будильники

Розумний будильник Kello навчить вас прокидатися раніше

У більшості з нас відносини з будильниками складаються не найкращим чином. Будильники буквально створені для того, щоб кричати на нас до тих пір, поки ми не прокинемося. Але будильник Kello навпаки розроблено так, щоб забезпечити користувачеві найкращий сон, менше дзвонити та акуратно будити раніше.

Розумна подушка ZEEQ програє музику і не дає хропіти

Сьогодні "розумним" стає все. Від вуличних кіосків до замків для пістолетів. Настала черга подушок. Пристрій ZEEQ, представлений на Kickstarter, це подушка, здатна програвати музику, аналізувати твій сон, моніторити, чи хропиш ти і інтелігентно будити.

З каво-будильником вставати на роботу буде не так складно

Дизайнер Джошуа Ренуф представив прототип кави-будильника ще в 2014 році. Ще тоді планувалося принести на масовий ринок цей цікавий пристрій, але, мабуть, на повноцінне втілення його в життя пішло багато часу. А напередодні були відкриті збори коштів на Kickstarter на виробництво цього гаджета. Тепер пробудження під ранкову каву або чай стає реальним.

Новий браслет Shock Clock від Pavlok використовує страх і електрику, щоб розбудити вас

Якщо у вас є своя робота, і ви хочете її зберегти, хочеш - не хочеш щоранку доводиться відривати свою п'яту точку від тепленього ліжечка, навіть якщо зовсім цього не бажаєш. На щастя для вас, команда Pavlok розробила « розумний » браслет, який зробить щоденне пробудження легким і невимушеним.

Трекер активності Alta від Fitbit - стильний аксесуар

Новий трекер Fitbit Alta має безліч корисних функцій, але родзинка саме цієї моделі в можливості придбати до нього додаткові аксесуари, такі як шкіряні, металеві або класичні браслети на будь-який смак. Ймовірно Alta зацікавить в першу чергу активних модників, які оцінять зовнішній вигляд пристрою і зможуть за його допомогою створювати свій неповторний образ.

Розумний килимок-будильник Ruggie

Багатьом дорослим важко прокидатися вранці, і звук будильника викликає у нас не зовсім приємні емоції. А ось творці нового гаджета Ruggie вважають, що ранок може і буде приємним. Створена для цієї мети новинка називається килимок-будильник - ще один представник царства « розумних пристроїв ».

Підписатися на цей канал RSS