Розумний килимок-будильник Ruggie

Багатьом дорослим важко прокидатися вранці, і звук будильника викликає у нас не зовсім приємні емоції. А ось творці нового гаджета Ruggie вважають, що ранок може і буде приємним. Створена для цієї мети новинка називається килимок-будильник - ще один представник царства « розумних пристроїв ».

Розумний килимок-будильник Ruggie

Килимок працює за принципом будильника, тобто ви встановлюєте таймер, і в заданий час пристрій починає грати мелодію. Але просто відмахнутися від настирливого дзвінка, натиснувши на кнопку, не вийде, оскільки для того, щоб вимкнути сигнал потрібно встати з ліжка і простояти на килимку не менше 3с. Як обіцяють виробники, після відключення сигналу килимок може програвати мотиваційні позитивні висловлювання, щоб підняти настрій користувача з самого ранку і налаштувати на відмінний продуктивний день. Погодьтеся, кожному приємно буде почати день, почувши приємні речі про себе коханого.

Виготовлений Ruggie із спеціального піноматериалу, тому після ваших ніг на ньому деякий час залишаються кумедні відбитки, які незабаром зникають.

Розумний килимок-будильник Ruggie Розумний килимок-будильник Ruggie

Акумулятор гаджета живиться від трьох батарейок типу ААА, час автономної роботи обіцяють близько 1 року. Пристрій виконано в класичному дизайні, який підійде до будь-якого інтер'єру, розміри теж стандартні 40 см х на 60 см. Вартість килимка-будильника Ruggie стартує від $ 110, в комплекті поставляється також USB для підключення до ПК. У продажу пристрій з'явиться восени 2016 року.

Розумний килимок-будильник Ruggie

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар