Новий браслет Shock Clock від Pavlok використовує страх і електрику, щоб розбудити вас

Якщо у вас є своя робота, і ви хочете її зберегти, хочеш - не хочеш щоранку доводиться відривати свою п'яту точку від тепленього ліжечка, навіть якщо зовсім цього не бажаєш. На щастя для вас, команда Pavlok розробила « розумний » браслет, який зробить щоденне пробудження легким і невимушеним.

Shock Clock від pavlok

Діє «розумний» браслет Shock Clock наступним чином: в заданий час він починає вібрувати, пілікати або бити вас легким шоковим розрядом (або все разом, одне за іншим). Браслет розрахований перш за все на тих сонь, яким недостатньо для пробудження звичайної музики або дзвінкого будильника.

Перш ніж користуватися браслетом, його спочатку треба налаштувати. Зробити це дуже просто: скачайте безкоштовний додаток Pavlok Alarm для пристроїв під управлінням iOS або Android, підключіться до нього і налаштуйте своє добровільне «покарання» на смартфоні або планшеті. Можете вибрати окремо вібрацію, звуковий сигнал або електричний розряд або все відразу, регулювати гучність сигналу, інтенсивність вібрації, кількість розрядів і їх потужність.

Додаток pavlok Alarm для пристроїв під управлінням iOS або Android

Ті, хто стежить за подібними пристроями, можуть подумати, що їм намагаються продати один і той же девайс вдруге, оскільки ця ж компанія раніше вже випускала аналогічний браслет (під назвою Pavlok), і мобільний додаток для настройки параметрів браслета на Google play і Apple Store з'явився аж ніяк не вчора.

В принципі, так воно і виходить, але лише частково. Браслет Pavlok являє собою не просто шоковий будильник для завзятих лежебок, а повноцінний девайс для боротьби з цілою купою шкідливих звичок (куріння, надмірна тяга до солодощів, нічні перекуси і т.д.).

У зв'язку з цим новий Shock Clock продається за нижчою ціною (дешевше майже в 2 рази). Крім того, якщо буде продано достатньо браслетів (хоча б на $ 50 000), виробник обіцяє вдосконалити пристрій, забезпечивши його повним набором функцій для боротьби зі шкідливими звичками.

Шоковий браслет – це не просто засіб, який допомагає прокинутися. Замість шкідливої звички довго прокидатися вранці він допомагає виробити корисну, яка тут же змушує вас вилізти з ліжка, як тільки відкриєте очі.

В теорії все виглядає просто відмінно, та й в реальності справи йдуть не гірше. Є, правда невелика проблемка: ви повинні не забувати вдягати браслет щоночі, перш ніж ляжете спати. Можна, звичайно, носити його постійно, не знімаючи, однак це, мабуть, вже занадто для речі, яку вам доводиться використовувати лише кілька секунд на добу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар