Шолом AMD Sulon Q для віртуальної і доповненої реальності

Новий шолом віртуальної реальності від виробника Sulon Technologies був презентований на цьогорічній Game Developers Conference.

Шолом отримав назву AMD Sulon Q for VR and AR (для віртуальної і доповненої реальності). Основною перевагою Sulon Q названо повну автономність. Окрім того, що гаджет не обтяжений зайвими проводами, начинка така: вбудований обчислювальний блок з процесором AMD FX 8800 P, 4 ядра з частотою в 3,4 ГГц, оперативна пам'ять у 8 Гб, SSD накопичувач в 256 Гб, графіка представлена Radeon R7. Робоча операційка Win10. Якість дисплея теж гідна – OLED 2560 * 1440 точок, оновлення при частоті в 90 Гц.

Шолом AMD Sulon Q для віртуальної і доповненої реальності

Вбудовано відео-камери і систему GenAudio AstoundSound, яка генерує високоякісний об'ємний звук. Для відстеження поточної ситуації навколо девайса в Sulon Q вмонтовано магнітовимірювач, гіроскоп і акселерометр. На додаток передача даних за допомогою WiFi і BlueTooth 4.0. Високошвидкісний порт USB 3.0 в кількості двох штук і HDMI. Вартість AMD Sulon Q for Vr and AR поки не розкривається, а реліз очікується навесні поточного року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар