TappLock і TappLock lite - розпізнає відбиток пальця власника

Знайомтеся TappLock - ще один розумний пристрій. На цей раз це навісний замок, відкривається і закривається який за допомогою відбитка пальця господаря. Особливо буде затребуваний серед тих, хто із незрозумілих причин постійно губить ключі. Крім того, дуже зручно не залежати від ключа, а користуватися власним відбитком, бо він завжди з тобою.

Ультрасучасний датчик відбитка пальця, встановлений на корпусі TappLock, розпізнає знайомий відбиток всього лише за 0,8 секунди. Замок коннектиться по Bluetooth зі смартфоном, що працює на Android, Windows або iOS. За допомогою спеціального додатку можна надати право на користування пристроєм членам сім'ї або друзям. Причому можна задавати конкретний час, місце і тривалість індивідуального доступу. Всього TappLock здатний обробляти до 200 різних відбитків. Крім цього, власник через додаток може спостерігати за діями інших авторизованих користувачів. Відібрати права можна з такою ж легкістю через смартфон.

TappLock можна використовувати на вулиці при поганій погоді. Як обіцяють виробники, корпус повністю водонепроникний і виконаний з міцного і зносостійкого матеріалу. Крім того, безпека збережених відбитків теж на найвищому рівні, інформація замкнена між пристроєм та додатком, і не може бути доступна третім особам.

TappLock lite – розпізнає відбиток пальця власника

Пристрій представлено у двох моделях – TappLock і TappLock lite. Акумулятор першого працюватиме до 3 років на одному заряді, у другого ж запасу вистачить на півроку. Коли ресурс підійде до кінця, пристрій завчасно відправить власнику повідомлення на смартфон.

TappLock – розпізнає відбиток пальця власника

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар