Xiaomi представила новий фітнес-браслет Mi Band 2

Компанія Xiaomi представила новий переноснальний пристрій, Mi Band 2. Незважаючи на назву, цей девайс стане третім фітнес-трекинговим від компанії після Mi Band і Mi Band Pulse. Браслет буде відслідковувати ваші кроки і міряти серцевий ритм, а потім (вперше для фітнес-браслета компанії) виводити інформацію на крихітний дисплей. Коштувати новий пристрій буде трохи менше 23 $.

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2

Згідно з інформацією від представників Xiaomi, компанія продала вже понад 20 мільйонів девайсів для фітнесу, що робить її другою найбільшою фірмою, що поставляє фітнес-браслети. Після Fitbit, звичайно. Якщо не кожен другий з ваших знайомих носить перший Mi Band, це не означає, що пристрої не популярні. А Mi Band 2 на ринок увірветься, як і буває у Xiaomi, з досить агресивною ціновою політикою.

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2

Другий Mi Band дорожче своїх попередників, але він і виглядає набагато привабливіше. На ньому встановлено маленький чорно-білий OLED дисплей діагоналлю в 0,42 дюйма, що показує час, кількість кроків, серцевий ритм, приблизну пройдену дистанцію. Також пристрій активно міряє спалені за час занять калорії. Використовувати браслет можна і уві сні, щоб моніторити його фази. В цілому, все те, до чого і звикли люди, які користуються такими девайсами.

xiaomi mi band 2 може моніторити фази сну

Особливо цікаво те, що для нового фітнес-браслета в Xiaomi запозичили фішку популярних Apple Watch: якщо ти занадто довго сидиш, браслет почне вібрувати і нагадувати тобі про те, що пора якось порухатися.

Відмінна новина для власників смартфонів від Xiaomi. Телефон сам зможе з'єднатися з Mi Band 2, так що користувачам пристроїв не доведеться самостійно вводити пароль. А якщо хтось вкраде телефон і Bluetooth-з'єднання буде втрачено, пароль просто скинеться, отримати доступ до браслету у зловмисників не вийде.

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2

Новий пристрій працює на Bluetooth 4.0, щоб зв'язуватися зі смартфоном. На батарейці він протримається не менше 20 днів без додаткової підзарядки. Браслет стійкий до вологості, а силіконовий ремінець можна поміняти. У Китаї пристрій почне продаватися вже з 7 червня. Доступно буде в чорному, помаранчевому, зеленому і блакитному кольорах.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

Залишити коментар