Wynd вдаряє по Kickstarter портативною системою очищення повітря

Більшість стартапів пропонують зміцнити чохол твого смартфона або зробити твої спікери більш портативними. Але іноді серед них з'являються розробники, які вирішили звалити на свої плечі вагу всього світу. Компанії, які дивляться на юне покоління і замислюються про те, що вони можуть зробити для перетворення світу в менш огидне місце в майбутньому. Звичайно, для маленького очищувача повітря це непосильне завдання, але, агов, треба жеж з чогось починати!

Маленький девайс з відмінним дизайном оснащений медичним градусним фільтром, патентованої вентиляційною системою і індикатором, що змінює колір залежно від якості навколишнього повітря. Але найкрутіша частина, мабуть, це модульний сенсор. Реймонд Ву, керівник компанії Wynd каже:

— Ми не хочемо тільки очищати навколишнє повітря. Ми хочемо показати нашим клієнтам, що таке якість повітря.

Портативна система очищення повітря Wynd

Сенсор розташований на нижній частині пристрою, там же, де і порт для зарядки. Його можна прикріпити на предмет одягу, щоб виявити найдрібніші частинки в повітрі. Це зручна функція по безлічі причин, включаючи той факт, що більшість сенсорів вбудовуються в самі фільтри, занадто близько до пристрою виводу повітря девайса. Модульний сенсор дасть можливість користувачам зрозуміти, що дійсно відбувається в навколишньому їх повітрі.

Портативна система очищення повітря Wynd

На офіційному сайті компанії Wynd Ву каже:

— Повітря зазвичай невидиме і ми приймаємо його як належне. І кожен день робимо близько 20 тисяч вдихів. Ми можемо контролювати практично все наше оточення   — вирішуємо, в якому супермаркеті купувати товари; воду в пляшках від якого бренду закуповувати; яку фарбу на основі органічних компонентів взяти, щоб пофарбувати стіни будинку; яким шляхом пройти до будинку, щоб не надихатися вихлопами. Однак, коли небезпека для організму полягає в навколишній атмосфері, ми не можемо просто поміняти бренд повітря або купити собі новий.

Портативна система очищення повітря Wynd

Основний напрямок компанії в забезпеченні обладнання для професійних погодних станцій. Але розробники вирішили, що настав час давати і локальну повну інформацію про стан навколишнього повітря. Wynd виставила проект на Kickstarter, де вже можна попередньо замовити сам портативний фільтр за 139$ і додатковий модульний сенсор за 69$. Вартість, традиційно, підніметься після закінчення кампанії.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • Имя
    Имя Неділя, 27 листопада 2016, 09:05

    Как купить? И еще: как влияет это устройство на вирусы?, как часто надо будет менять фильтр?, где его покупать? и сколько это будет стоить? ))

    Коментувати

Залишити коментар