Новини компанії Xiaomi

Телевізор Xiaomi Mi TV 4 товщиною 4,9 мм, який нам не купити

Компанія Xiaomi вже встигла заявити про себе на виставці CES 2017, в черговий раз дозволивши світу побачити, але при цьому не купити, свій останній гаджет. Нові непогані пристрої від китайського бренду регулярно фруструють цим покупців за межами Китаю. Новий телевізор Xiaomi Mi TV 4 звертає на себе увагу навіть на такій великій виставці як CES 2017, де привабливих телевізорів і так вже повно. Остання модель телевізора вражає своєю товщиною всього лише 4,9 мм. Та й модульний дизайн дозволяє замислюватися про майбутні апгрейди свого телевізора.

Xiaomi випустить вакуумний робот-пилосос Mi Robot Vacuum

Компанія Xiaomi на Заході вже відома, хоча і не перебила за популярністю основних виробників смартфонів. Але насамперед вона прагне не захопити Захід, а розширити свій вплив і охопити більше ніш китайського ринку, випускаючи далеко не тільки смартфони, але і гаджети для розумного будинку. Останнім таким гаджетом став Mi Robot Vacuum, анонсований як раз сьогодні. Це робот-пилосос з високим всмоктуючим рейтингом (1800 Pa) і низькою вартістю приблизно в 250$.

Xiaomi анонсує окуляри віртуальної реальності

Під брендом Xiaomi випускається вже стільки різноманітних продуктів, що поява пристрою віртуальної реальності від китайського технічного гіганта нікого не здивує. Анонсувавши зовсім недавно нові смартфон і ноутбук, компанія Xiaomi заявляє про свої перші окуляри віртуальної реальності.

Xiaomi Redmi Pro - бюджетний смартфон перестає бути зовсім бюджетним

Прес-релізи Xiaomi ніколи не обходяться тільки одним гаджетом. Так представники китайської компанії продемонстрували нам один ноутбук, що дуже щось нагадує. А з ним і нову модель смартфона, Redmi Pro. Взагалі-то, прес-реліз саме смартфону і присвячувався, ноутбук викотили в якості сюрпризу. Але всю увагу саме він і прикував.

Mi Notebook Air - перший бюджетний ноутбук від Xiaomi

Компанія Xiaomi, яка поставляє на сучасний ринок абсолютно все, від смартфонів до розумних рисоварок, представила свій перший ноутбук. І, не те щоб ми чіплялися, але якось він схоже виглядає на продукцію однієї компанії, назва якої починається на "А".

Новий гаджет від Xiaomi - електричний велосипед, що складається

Чи залишилося ще на сучасному ринку хоч щось, що не продає китайська фірма Xiaomi? Компанія, відома своїми бюджетними та потужними смартфонами, не так давно анонсувала свого першого дрона, якраз після випуску розумної рисоварки, а тепер прийшов час електричного велосипеда.

Xiaomi представила новий фітнес-браслет Mi Band 2

Компанія Xiaomi представила новий переноснальний пристрій, Mi Band 2. Незважаючи на назву, цей девайс стане третім фітнес-трекинговим від компанії після Mi Band і Mi Band Pulse. Браслет буде відслідковувати ваші кроки і міряти серцевий ритм, а потім (вперше для фітнес-браслета компанії) виводити інформацію на крихітний дисплей. Коштувати новий пристрій буде трохи менше 23 $.

Xiaomi представила свого першого дрона

Китайський виробник смартфонів Xiaomi весь тиждень труїв публіку тизерами свого першого дрона. І ось, нарешті, дрон представлений у всій красі. На нього оголошена досить низька вартість, що може зробити пристрій досить конкурентоспроможним на сучасному ринку.

Mi Box від Xiaomi на базі Android TV

Разом з Google компанія Xiaomi працює над тим, щоб відправити на ринок Сполучених Штатів пристрій Mi Box, анонсований розробниками раніше. Пристрій, коли він з'явиться на полицях магазинів, буде працювати на базі Android TV. Mi Box являє собою сет-топ з дозволом в 4K, який дасть користувачам нову можливість легко стрімувати контент через їх телевізори.

Підписатися на цей канал RSS