Xiaomi Redmi Pro - бюджетний смартфон перестає бути зовсім бюджетним

Прес-релізи Xiaomi ніколи не обходяться тільки одним гаджетом. Так представники китайської компанії продемонстрували нам один ноутбук, що дуже щось нагадує. А з ним і нову модель смартфона, Redmi Pro. Взагалі-то, прес-реліз саме смартфону і присвячувався, ноутбук викотили в якості сюрпризу. Але всю увагу саме він і прикував.

Сімейство Redmi від Xiaomi є лінійкою дуже дешевих і технологічних пристроїв. Смартфони Redmi зазвичай коштують в межах 150 $ (і нижче) і дуже добре розкуповуються. За останні три роки було продано близько 110 мільйонів одиниць смартфонів цієї лінійки. Тобто, щоб ви краще представляли масштаби, кожну секунду хтось десь купує смартфон лінійки Redmi від Xiaomi.

Xiaomi Redmi Pro

З новою моделлю, Redmi Pro, компанія шукає можливість прокласти міст до іншої своєї лінійки, більш технологічної та дорогої. У Xiaomi хочуть об'єднати низьку вартість Redmi з якісною й потужною начинкою серії Mi. Модель Redmi Pro — перший для компанії смартфон з OLED-дисплеєм діагоналлю в 5.5 дюйма і двома задніми камерами. Перша камера — Sony IMX258 в 13 мегапікселів, друга — Samsung з сенсором в 5 мегапікселів. Камери можуть працювати в тандемі для захоплення зображень в стилі DSLR. На прес-релізі Xiaomi також продемонстрували результати роботи камер в дуеті, представивши зняті новим смартфоном знімки.

Фотографія зроблена камерами Xiaomi Redmi Pro

Фотографія зроблена камерами Xiaomi Redmi Pro

Фотографія зроблена камерами Xiaomi Redmi Pro

Фотографія зроблена камерами Xiaomi Redmi Pro

Смартфони будуть доступні в Китаї вже з 6 серпня. Поставляються у золотому, срібному або сірому кольорі. Вартість буде залежати від внутрішньої начинки обраної моделі. Доступні будуть наступні варіанти:

  • Модель з 3 Gb RAM і 32 Gb ROM   — 225$.
  • Модель з 3 Gb RAM і 64 Gb ROM   — 255$.
  • Модель з 4 Gb RAM і 128 Gb ROM   — 300$.

    Про доступність смартфонів за межами Китаю на даний момент не повідомляється.

    Щоб ви уявляли цінову політику Xiaomi по лінійках смартфонів: в січні цього року вийшла модель Redmi 3 за ціною в 105 $ , нинішній основний флагман Mi 5, анонсований в лютому, за ціною в 300 $, а його просунута версія преміум класу, Mi 5 Pro   — за 405 $. За минулий рік Xiaomi продала 70 мільйонів одиниць смартфонів з різних серій.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар