Gionee M6 і M6 Plus обіцяють власнику безпеку даних і підвищену ємність акумулятора

Сьогодні безпека особистих даних — актуальна штука. Особливо для тих, хто живе в "гарячих" точках. Звичайно, веб-трафік можна захистити, підключаючись через VPN, але самі смартфони це не врятує. Китайський виробник Gionee вірить, що ринок вже готовий до появи максимально безпечного смартфона. І заявляє, що моделі Gionee M6 і Gionee M6 Plus стануть найбезпечнішими смартфонами в світі.

Багато виробників додають в свої гаджети функції для забезпечення безпеки. Наприклад, сканер відбитка пальця, який став такий популярний останнім часом. У Gionee беруть основні функції і значно їх розширюють. Так, щоб користувачі змогли максимально захиститися від хакерів або любителів прослуховувати телефонні апарати. Наприклад, вони дуже пишаються своїм апаратним шифруванням, яке, звісно ж, перевершує можливості програмного. Кожен певний чіп прив'язаний до певного процесору. Зламати шифрування, поставивши чіп M6 на M6 Plus (або просто інший апарат M6) просто не вийде.

Gionee M6 і M6 Plus в руці

Gionee представляє систему Privacy Vault 2.0, завдяки якій користувачі зможуть ховати свої дані під пароль або відбиток пальця. При цьому для захисту використовується те ж саме апаратне шифрування. Поставити паролі можна і на додатки, щоб ніхто не зміг в них зайти. Більш того, смартфон отримав можливість шифрувати телефонні дзвінки. Теж через апаратне шифрування. Якщо хтось вирішить вас прослуховувати, з цією системою він почує тільки якусь нісенітницю.

Смартфони Gionee M6 і M6 Plus

Переваги смартфона на цьому не закінчуються. Моделі отримали батареї ємністю в 5 000 mAh і 6 020 mAh. Представники компанії обіцяють, що і заряджатися акумулятор буде швидко. Заодно акумулятори захищені спеціальним чіпом, який контролює рівень енергії, що поступає. Але саме через них нові смартфони вийшли товщі ніж останні сучасні пристрої. Товщина — 8.3 мм. Але це не так страшно, з урахуванням ємності батареї. Смартфони можна буде використовувати ще і в якості зарядки для інших девайсів.

Смартфони Gionee M6 і M6 Plus

За іншим технічним характеристикам нові смартфони представляють собою суміш з бюджетної і високотехнологічної начинки. Розмір екрану M6 — 5.5 дюймів, моделі M6 Plus — 6.

Ще не відомо, коли і за якою ціною будуть доступні ці надзахищені смартфони Gionee M6 і M6 Plus. Але інформація про це повинна з'явитися найближчим часом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар