Mi Notebook Air - перший бюджетний ноутбук від Xiaomi

Компанія Xiaomi, яка поставляє на сучасний ринок абсолютно все, від смартфонів до розумних рисоварок, представила свій перший ноутбук. І, не те щоб ми чіплялися, але якось він схоже виглядає на продукцію однієї компанії, назва якої починається на "А".

Китайський технічний гігант якраз проводив прес-реліз, де представляв свій новий смартфон Redmi Pro. І саме тоді ж вирішив викотити до преси сюрприз. У вигляді ноутбука Mi Notebook Air. Так, вам не здається. Навіть назва звучить знайомо, чи не так?

Нутбук Mi Notebook Air

Ноутбук поставляється в двох розмірах. З екраном в 13.3 дюйма і в 12.5 дюйма. Роздільна здатність дисплея Full HD, працює ноутбук під операційною системою Windows, оснащений двома звичайними USB-портами і одним USB-C. Корпус повністю металевий. Є тут і повнорозмірна клавіатура, яка теж виконана в стилі клавіатури Apple, а також заднє підсвічування. На ноутбук Mi Notebook Air вже встановлені програми Xiaomi Sync, призначені для того, щоб вам простіше за все було пов'язати його зі своїм смартфоном від Xiaomi або іншими гаджетами. Наприклад, ви зможете знімати блокування з ноутбука, використовуючи фітнес-браслет Mi Band.

Нутбук Mi Notebook Air, порти

По залізу в Xiaomi обіцяють процесор Intel Core i5 з 8 Gb DDR4 оперативної пам'яті, жорстким диском 256 Gb   PCIe, а також додатковим слотом під ще один SSD. Відеокарта — Nvidia GeForce 940MX. Розміри 306.9 х 210.9 х 14.8 мм, важить ноутбук всього 1.28 кг. Це для моделі побільше. Та, що з діагоналлю екрану в 12.5 дюйма, оснащується процесором Core M3 з інтегрованим відеочіпом, 4 Gb оперативної пам'яті і жорстким диском розміром в 128 Gb. 

Стартова ціна на ноутбук — близько 540 $ за модель з діагоналлю екрану в 12.5 дюйма. За повнорозмірний флагман доведеться заплатити близько 750 $. Але нам поки рано радіти, за всіма традиціями. Xiaomi вже дуже скоро почне поширювати свій перший ноутбук. У продаж він надійде буквально 2 серпня. Але поки виключно по Китаю.

Нутбук Mi Notebook Air

Так, при створенні ноутбука Mi Notebook Air розробники озиралися на Apple (неймовірно, правда?). І повідомили, що їх пристрій на 13% тонше, ніж Macbook Air. І на 11% компактніше. Тобто, це Macbook Air, тільки менше і на Windows 10. При цьому ми все одно будемо чекати, коли ж він вийде за межі Китаю, щоб дістати його для себе.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар