У стильному рюкзаку від HP заховано блок живлення ємністю 22400 mAh

Тим, хто любить (або змушений) постійно подорожувати, проблема зарядки девайсів дуже добре відома. З мобільними девайсами, особливо зі смартфонами, впоратися простіше. Але коли тобі в дорозі необхідно, наприклад, терміново попрацювати, то тобі потрібен ноутбук. Заряд якого тим більше не вічний. Тому разом з ноутбуком в подорож варто брати рюкзак від HP. Але не простий, а зарядний. В стильному рюкзаку HP Powerup Backpack захований блок живлення ємністю 22 400 mAh і потужністю в 84 Wh. З його допомогою можна буде зарядити ноутбук там, де розетки зустрічаються так рідко, як покемон Мьюту.

HP Powerup Backpack

Звичайно, це не перший і далеко не останній гаджет подібного типу. На багатьох інших ще й прикручено цікаві можливості, що допомагають їм продаватися. Знаєте, чого у більшості з них немає, на відміну від HP Powerup Backpack? Бренда і благословення від HP. А це означає якість девайса. І, що найголовніше, його безпеку.

Рюкзак Powerup Backpack від Hewlett Packard

Блоку живлення в рюкзаку досить для того, щоб повністю зарядити більшість ноутбуків від HP. Але призначається він не тільки для ноутбуків. Тут є USB-порт і кабель для зарядки девайсів на платформі Android. Планшет або смартфон ви зможете зарядити від 3 до 10 разів на повну, в залежності від ємності акумулятора гаджета. А ось власникам техніки Apple доведеться залишитися осторонь: тут немає ні роз'єму для яблучних девайсів, ні адаптера.

Рюкзак Powerup Backpack

Конструкція рюкзака передбачає кілька трюків, які дозволять зберегти в безпеці внутрішню батарею. Наприклад, у рюкзаку є вентиляційні отвори і навіть сенсори для того, щоб уберегти блок живлення і ваш ноутбук від перегріву. Є тут і додаткові отвори для проводів. Через них ви зможете протягнути навушники і продовжувати слухати улюблену музику, поки сам гаджет заряджається всередині. Передбачено і кишеню для власного блоку живлення ноутбука. Прибирати в рюкзак пристрій заради зарядки з ним не знадобиться.

Однак, найбільшою проблемою рюкзака може виявитися питання перельотів з ним. В Америці FAA пропускає гаджети потужністю до 100 wAh, але у кожної країни свої нормативи. А ось ціна не надто висока для такого девайса. Зараз рюкзак Powerup Backpack доступний для замовлення за ціною в 199.99$. Відправка по замовленнях почнеться з 1 жовтня.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Dedmopo
    Dedmopo Понеділок, 08 серпня 2016, 22:13

    Как по мне, так лучше купить хороший качественный рюкзак за 30-40 уе + отдельно батарею на 10000 - 15000 mAh за 30-50 уе. И дешевле и практичней... А так 200 уе. за сомнительный рюкзак. Даже не знаю....

    Коментувати

Залишити коментар