Новини компанії HP

HP Sprocket миттєво роздруковує ваші фотографії

Створення Селфі і захоплення цікавих кадрів за допомогою смартфонів вже встигло стати нормальною справою, для кого-то навіть звичним. Але навіть найбільші прихильники технічного прогресу часом хочуть отримати на руки фізичне підтвердження своїх спогадів, зображених на цифрових фотографіях. Справжні фото можна вставляти в фотоальбом, клеїти на колажі, кріпити на стіни або дарувати друзям.

У стильному рюкзаку від HP заховано блок живлення ємністю 22400 mAh

Тим, хто любить (або змушений) постійно подорожувати, проблема зарядки девайсів дуже добре відома. З мобільними девайсами, особливо зі смартфонами, впоратися простіше. Але коли тобі в дорозі необхідно, наприклад, терміново попрацювати, то тобі потрібен ноутбук. Заряд якого тим більше не вічний. Тому разом з ноутбуком в подорож варто брати рюкзак від HP. Але не простий, а зарядний. В стильному рюкзаку HP Powerup Backpack захований блок живлення ємністю 22 400 mAh і потужністю в 84 Wh. З його допомогою можна буде зарядити ноутбук там, де розетки зустрічаються так рідко, як покемон Мьюту.

Фаблет HP Elite X3 з ноутбуком на причепі

Схоже, що настав той день, коли у Hewlett Packard з'явився свій власний фаблет преміум-класу, що працює на операційній системі Windows 10. Після місяців тиші на виставці Computex 2016 представники HP, звичайно, демонстрували свою Lumia 950, якій було що показати. Навіть залили на YouTube кілька нових роликів, що підтверджують - смартфон в природі існує. Але цього, все ж, недостатньо для такої компанії.

Підписатися на цей канал RSS