Фаблет HP Elite X3 з ноутбуком на причепі

Схоже, що настав той день, коли у Hewlett Packard з'явився свій власний фаблет преміум-класу, що працює на операційній системі Windows 10. Після місяців тиші на виставці Computex 2016 представники HP, звичайно, демонстрували свою Lumia 950, якій було що показати. Навіть залили на YouTube кілька нових роликів, що підтверджують - смартфон в природі існує. Але цього, все ж, недостатньо для такої компанії.

Але тут в HP розродилися анонсом ще одного смартфона, який все-таки може з'явитися. Сертифікати на Wi-Fi і Bluetooth для моделі Elite X3 (а також для одного додаткового гаджета до неї), підтверджують наближення дебюту.

Смартфон HP Elite X3

А чим взагалі примітний Elite X3 крім розміру фаблета? Для деяких шанувальників Windows це довгоочікуваний Surface Phone. Принаймні, частково, поки всі чекають повноцінного. Elite X3 відрізняється від Lumia 950 не тільки характеристиками, але і зовнішніми параметрами і конструкцією. Коли цей фаблет з'явиться на ринку, він стане самим напханим різноманітними фічами телефоном на Windows 10 (бо не андроїдом єдиним!). У плані заліза модель Elite X3 також б'є Lumia 950, як мінімум однією можливістю: сканером відбитка пальця.

Смартфон HP Elite X3

Але найбільш цікавою модель Elite X3 робить один з аксесуарів, що додається до телефону. А саме - пристрій, який назвали "лапдоком". По суті, це ноутбук, але без комп'ютерного заліза. Там є порти, клавіатура, окрема батарея і монітор. Фаблет Elite X3 зможе ставати "мізками і м'язами" для цього ноутбука, що дозволить вивести портативність гаджетів на новий рівень для Microsoft. Як це буде працювати, скільки по часу буде тримати батарея і наскільки зручний у використанні буде лапдок, ми зможемо дізнатися пізніше, подробиці поки не були анонсовані.

Смартфон HP Elite X3 в лапдоке

Сам смартфон Elite X3 буде працювати на процесорі Snapdragon 820, діагональ екрану складе 6 дюймів.

Смартфон HP Elite X3 в руці

Модель Elite X3 планують повноцінно представити пізніше у цьому ж місяці. В це можна повірити, дивлячись на дати на сертифікаційних сайтах. Вартість пристрою буде близько 599 $ (що робить його дійсно смартфоном для преміум-класу), але точна ціна буде встановлена ​​пізніше в залежності від споживчого ринку.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • Фома
    Фома Понеділок, 20 червня 2016, 19:55

    Что то я не понял? За 600 баксов только телефон или вместе с этим "лапдоком" ?

    Коментувати

Залишити коментар