Анти-смартфон Runcible від Monohm доступний для попереднього замовлення

Прототип пристрою Runcible вперше був продемонстрований у 2015 році. Це був дивний пристрій у формі гальки, який мав досить обмежений функціонал. Обрі Андерсон, творець цього девайса, повідомляв, що призначений він для того, щоб люди знову навчилися розслаблятися без мережі й своїх смартфонів. Але близько року про нього нічого не було чутно. Тепер пристрій допрацювали. І на нього вже можна оформити попереднє замовлення за ціною 399$ за базову версію і 499$ за просунуту.

Смартфон Runcible

Найбільша відмінність готового пристрою від прототипу в його програмному забезпеченні. Runcible більше не працює на Firefox OS, що логічно і зрозуміло, адже Mozilla закинула свої плани по розробці власної операційної системи для мобільних пристроїв (проте, операційна система цілком живе на телевізорах та інших девайсах, що приєднуються). Тепер цей пристрій працює на BuniOS-платформі, розробленій у Monohm на основі відкритого коду Android.

Анти-смартфон Runcible

Девайс Runcible розміром не більше підставки під каву. Він оснащений дисплеєм діагоналлю в 2,5 дюйма з роздільною здатністю 640х640. Під корпусом можна знайти процесор Qualcomm Adreno 306 GPU, 1 Gb оперативної пам'яті і 8 Gb вільного місця. Чи не найбільш вражаючі характеристики, але Runcible не представляє собою традиційний смартфон. Його базові можливості включають аналоговий годинник, компас і додаток для перегляду фотографій. У Monohm повідомляють, що пристрій ніколи не пищить, не використовує звукові повідомлення і взагалі ніяк не турбує користувача. Runcible дозволяє зосередитися на реальному, а не віртуальному світі.

Runcible від Monohm

Ніхто не говорить, що ти залишишся без зв'язку. Так званий анти-смартфон забезпечений 7-мегапіксельною камерою і підтримує Wi-Fi і Bluetooth з'єднання. Обрі Андерсон повідомляє, що пристрій в результаті можна буде оснастити LTE-модулем, якщо тільки збори за попереднім замовленням дозволять.

Смартфон Runcible в руці

Модель за 399$ виконана з переробленого океанського пластика. Модель за 499 $ отримала покриття корпусу з суничного дерева. Коштують девайси якось занадто багато, але Андерсон ратує за якість. Він розраховує на те, що пристрій зможе прослужити своїм власникам довгі роки. Тому всі деталі можна буде поміняти, якщо щось вийде з ладу. Та й модернізувати Runcible можна буде самостійно.

Runcible дивно чарівний. Ми проводимо наші життя зі смартфонами, ноутбуками і планшетами, постійно залипаючи в екран. У цьому немає нічого поганого, але якщо ви шукайте якийсь інший життєвий баланс, зверніть увагу на анти-смартфон. А ми просто порадіємо тому, що з'явився стартап, мета якого полягає в спробі щось змінити.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар