Superbook перетворить ваш смартфон в ноутбук

Сучасні смартфони неймовірно потужні. Вони здатні відтворювати програми та ігри, які порівняно не так давно не потягнув би навіть повноцінний комп'ютер. Але у них залишається дві проблеми — розмір і тачскрін, через які не завжди виходить вичавити з девайса всю його міць. Просто тому що незручно.

Компанія Andromium представила свій Superbook. Пристрій, завдяки якому ваш смартфон зможе отримати додатковий екран діагоналлю в 11.6 дюймів, клавіатуру і тачпад.

Ноутбук Superbook від Andromium

Andromium — не перша компанія, яка намагається зайнятися подібними розробками і дозволити перенести потужність смартфона на лептоп. Ні, ми зараз не про планшети-трансформери. Ще в 2011 році Motorola представляла модель смартфона, яка могла ставати "системником" для ноутбука. Та й ряд стартап-проектів цим займався останнім часом. Але ще жодна повноцінна модель не вирушила у відкритий продаж.

В Andromium вже теж робили спробу представити свій перший, заснований на телефоні ноутбук. У можливості підключати додаткові екран і клавіатуру до смартфону були всі шанси на те, щоб вистрілити ще в 2014 році. Але користувачам, мабуть, не сподобалася необхідність підключатися через USB і HDMI кабелі. Так що, повноцінно модель так і не вийшла.

Розробники не здалися. Представили свою другу, покращену модель. Superbook   — ноутбук, який важить 900 грам і підключається до смартфону на платформі Android тільки одним USB-кабелем. Superbook отримав екран діагоналлю в 11.6 дюймів, з роздільною здатністю 1366 х 768, повноцінну клавіатуру і вбудований тачпад.

Ноутбук Superbook від Andromium

Для того, щоб працювати з пристроєм, не буде потрібно купувати самий останній флагман від відомого розробника. Досить девайса на платформі Android 5.0, 1.5 Gb оперативної пам'яті, двоядерного процесора і 25 Mb вільного простору.

В Superbook вже є вбудована батарея, яку можна заряджати також через смартфон. Вона забезпечує до 8 годин безперебійної роботи. Всі необхідні додатки для того, щоб працювати із Superbook як із ноутбуком, вже встановлені. Розробники заодно повідомляють, що кожен раз, коли ви оновлюєте свій смартфон, ви заодно оновлюєте і цей лептоп.

Попереднє замовлення на пристрій можна зробити через Kickstarter за 159 $. Відправлення, якщо в цей раз нічого не зірветься, намічено на лютий 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар