Titan X - найпотужніша відеокарта NVIDIA

Якщо ви вже встигли замовити відеокарту NVIDIA GTX 1080 або представлену не так давно GTX 1060, у нас для вас погані новини. Тому що компанія вирішила не зупинятися на досягнутому і продемонструвати нам ще більш швидку і оптимізовану відеокарту, Titan X. Ця карта отримала 12 Gb пам'яті GDDR5X, 3,584 ядра і частотність в 1,53 GHZ. Все це дозволяє їй підвищити продуктивність до божевільних показників в 11 терафлопів.

Щоб відразу було зрозуміло — ще кілька місяців тому своїм королем графіки розробники називали GTX 1080. Зі зростаючою популярністю віртуальної реальності і відео формату 4K без потужного графічного заліза не обійтися. І модель 1080 показувала відмінні показники в 8.9 терафлопів. Що ж, король мертвий, хай живе Titan X. Який на 60% швидше свого найпотужнішого попередника. Та й взагалі швидше за все того відео-заліза, яке коли-небудь випускала NVIDIA.

Відеокарта NVIDIA Titan X

Хочете відчути себе краще після таких новин? Коштувати відеокарта Titan X буде в два рази більше. Ціна позначена в 1200 $.

Відеокарта NVIDIA Titan X

Базується нова відеокарта на останньому процесорі Pascal P102 від NVIDIA. Вона оснащена 12 більйонами транзисторів, її потужність становить 250W. Відеочіп виявляється потужнішим на 40% ніж GTX 1080, з яким його точно не перестануть порівнювати найближчим часом.

Відеокарта оснащена портами HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 і DL-DVI. Повну конфігурацію розробники поки не повідомляли.

Відеокарта NVIDIA Titan X, характеристики

Таким чином виходить, що в NVIDIA буквально за пару місяців представили відразу чотири нових відеокарти. Це GTX 1060, 1070, 1080 тепер Titan X. Це здається чимось по-справжньому божевільним.

Всі переваги йдуть рука об руку з ціною. Це не тільки позначена вартість відеокарти. Завдяки всій цій потужності чіп буде грітися. Дуже сильно грітися. І якщо у вас не встановлена ​​дійсно потужна система охолодження, краще навіть не дивитися в бік Titan X.

Відправлення відеочипа по країнах Європи почнеться вже з 2 серпня. Жителям країн Азії доведеться ще деякий час почекати.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар