Новини компанії NVIDIA Corporation

Переносний пристрій Horus допоможе сліпим з навігацією, розпізнаванням облич і читанням

У давньоєгипетській міфології бог Гор (Horus) втратив у битві око. Згодом це око було відновлено іншим богом, Тотом. Око Гора стало символом відновлення і одужання, а ім'я самого бога стало чудовим варіантом для назви нового переносного пристрою Horus для сліпих і слабозрячих людей. Пристрій Horus покликаний допомагати їм огинати перешкоди, розпізнавати обличчя і об'єкти, а також читати знаки, покажчики та книги.

Titan X - найпотужніша відеокарта NVIDIA

Якщо ви вже встигли замовити відеокарту NVIDIA GTX 1080 або представлену не так давно GTX 1060, у нас для вас погані новини. Тому що компанія вирішила не зупинятися на досягнутому і продемонструвати нам ще більш швидку і оптимізовану відеокарту, Titan X. Ця карта отримала 12 Gb пам'яті GDDR5X, 3,584 ядра і частотність в 1,53 GHZ. Все це дозволяє їй підвищити продуктивність до божевільних показників в 11 терафлопів.

Відеокарта Nvidia GTX 1060 готова працювати з віртуальною реальністю

У Nvidia анонсували нову серійну відеокарту, що отримала назву GeForce GTX 1060. Новий відеочіп за параметрами на голову перестрибує свого попередника. Але найголовнішим стало те, що він сертифікований для роботи з VR-пристроями і програмами. Завдяки новій відеокарті від Nvidia занурення у віртуальну реальність стає більш доступним (хоча, гаразд, чіп все ж може здатися дорогуватим), ніж раніше.

Virtual Eye від DARPA створює 3D зображення лише з двома камерами

Віртуальна технологія FreeD від Intel, яка використовується для повторного програвання ключових моментів матчів ліги NBA та інших видів спорту, звичайно, дуже крута. Але для її використання необхідно встановлювати безліч камер, а заодно потужну енергетичну установку. У компанії DARPA, що займається розробкою технологічного обладнання для військових сил, задумалися над схожою технологією, яка дозволить солдатам і рятувальникам отримувати кращу ситуаційну обізнаність.

Підписатися на цей канал RSS