Бюджетний смартфон Xiaomi Redmi Note 3 у металевому виконанні

Апарати серії Redmi від відомого виробника Xiaomi є типовими представниками недорогих моделей смартфонів. Наприкінці минулого року компанія представила нову модель Xiaomi Redmi Note 3, яку загорнула у повністю металевий корпус і забезпечила сканером для відбитка пальця.

Звичайно, ідея металевих телефонів не нова, але спроби виділитися з величезної маси бюджетних смартфонів, прикрасивши корпус малюнком, безумовно заслуговують на увагу. Виглядає телефон досить цікаво, враховуючи його невисоку вартість і прийнятні технічні характеристики.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3
1 / 3

Щодо внутрішнього наповнення відомо наступне: ОС Android 5.1 Lollipop, 8ядерний процесор, оперативка 2Гб і флеш-пам'ять на 16Гб, слот для microSD, Wi-Fi, Bluetooth 4.1. Підтримує роботу 2 SIM, має microUSB і ІЧ-порт. Оснащений двома камерами - на 13 мп основна і фронтальна на 5 мп, ємність акумулятора 4100 мАг. Розміри корпусу 139.3 x 69.6 x 8.5 мм, а кольорові рішення виконано в пастельних тонах. Продажі Xiaomi Redmi 3 стартують у середині січня 2016, правда, поки що тільки в Китаї. Вартість апарату в межах 150 доларів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар