Бездротова зарядка OveRcharge змусить твій телефон левітувати

Ми бачили вже дуже багато пристроїв із системою левітації, які нас вражали. Наприклад, індикаторні годинники. І тут з'явився не менш вражаючий девайс. Це бездротовий зарядний пристрій OvRcharge, який дасть можливість твоєму смартфону левітувати прямо над зарядною панеллю. Гаджет був продемонстрований на Kickstarter, де представники компанії-розробника AR Designs розповіли, в чому секрет їхньої технологічної магії.

Система працює завдяки двом основним компонентам. Перший — дерев'яна зарядна панель з електричним пристроєм. Другий — спеціальний чохол для телефону, який одночасно працює як індукційний і магнітний приймач. Чохол для телефону дуже тонкий, він не дуже помітний, коли девайс заряджається. Коли батарея заряджена повністю, процес припиняється автоматично. Але смартфон продовжує левітувати над панеллю і повільно крутитися.

Бездротова зарядка OvRcharge

Через різницю в формах і розмірах смартфонів не всі моделі можна буде заряджати через OvRcharge. В AR Designs повідомляють, що вони будуть робити чохли для більшості найпопулярніших смартфонів (наприклад, для останніх моделей iPhone). Але в перспективі для інших смартфонів буде представлено додаткове кріплення, яке можна буде приєднати до будь-якого чохла. Так що, якщо ваш смартфон має функцію бездротової зарядки, в майбутньому ви все одно зможете запустити його в політ над зарядною панеллю OvRcharge. Ось тільки виглядати це буде менш круто і технологічно, з вашим бо власним чохлом.

OvRcharge підтримує пристрої вагою до 600 грам. Такщо, працювати зарядка буде не тільки зі смартфонами, але і з більшістю планшетів. Розміри зарядної бази стандартної моделі (500 mAh) — 140 х 33 х 140 мм, розміри ультра-моделі — 170 х 35 х 170 мм (700 mAh).

AR Designs планують спочатку випускати зарядні панелі з темного, горіхового і вишневого дерева. І обіцяють, що в майбутньому розширять лінійку. Оформити попереднє замовлення на зарядний пристрій з системою левітації можна через Kickstarter, повний комплект обійдеться 161 $. Відправка замовлень по всьому світу почнеться з грудня.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар