Xiaomi анонсує окуляри віртуальної реальності

Під брендом Xiaomi випускається вже стільки різноманітних продуктів, що поява пристрою віртуальної реальності від китайського технічного гіганта нікого не здивує. Анонсувавши зовсім недавно нові смартфон і ноутбук, компанія Xiaomi заявляє про свої перші окуляри віртуальної реальності.

Окуляри віртуальної реальності від Xiaomi отримали назву Mi VR Play. Це простий девайс, управляти яким зможе будь-який новачок. З Mi VR Play компанія Xiaomi знову намагається демократизувати технологію. І, не є виключенням, що їй це вдасться. Не у кожної людини, яка хоче доторкнутися до віртуальної реальності, є тисячі доларів на прилади типу Oculus Rift або HTC Vive.

Mi VR Play отримає лінійку зі сміливими принтами і яскравими квітами дизайну

Новий девайс китайського виробника нагадує супер-дешевий і супер-простий Cardboard від Google по функціоналу. Гаджет і правда дуже простий у використанні. Берете смартфон, кладете його в самі окуляри перед лінзами, а потім відкриваєте додаток Mi VR, де вже завантажено багато VR-контенту від партнерів компанії. У перспективі бібліотека стане набагато більшою, в Xiaomi обіцяють інвестувати 1 мільярд доларів на виробництво VR-контенту.

Mi VR Play

Ось як в Xiaomi описують окуляри Mi VR Play:

— У порівнянні з дизайном аналогічних пристроїв віртуальної реальності, Mi VR Play багато в чому виграє — він полегшений і більш комфортний. В майбутньому Mi VR Play отримає лінійку зі сміливими принтами і яскравими квітами дизайну. Унікальна подвійна блискавка забезпечує надійне захоплення смартфона з діагоналлю екрана в 4.7-5.7 дюйма. У той же час отвори на передній частині окулярів допоможуть краще встановити позицію і забезпечити вентиляцію.

Звучить здорово, так? А ось і підстава   — ви не зможете купити ці окуляри. Навіть якщо ви перебуваєте в Китаї.

Окуляри Mi VR Play для неї

Доступний пристрій тільки для групи бета-тестерів. У Xiaomi ще 1 серпня кидали клич на набір тестерів. Всього за 8 годин записався 1 мільйон зацікавлених, але з цих людей представники компанії відібрали близько 10 000 чоловік. Щасливчикам, які мають доступ до програми тестування, ціну на пристрій оголосили зовсім мізерну в 0,15 $.

Окуляри Mi VR Play для нього

Більш доступним девайс стане в найближчому майбутньому. Але поки немає ніяких даних про те, коли це станеться. І, само собою, коштуватимуть окуляри Mi VR Play далеко не 0,15 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар