Gululu перетворює пиття на дитячу забавку

Компанія   Gulülu представила на Kickstarter високотехнологічну дитячу пляшку для води. Вона повинна стати могутньою зброєю у боротьбі за вживання достатньої кількості рідини за день дітьми. Пляшка перетворює просте пиття води на інтегровану гру. Це ж той самий тамагочі, тільки більш сучасний.

На пляшці розміщено невеликий екран, де демонструються чарівні звірятка, що живуть у воді. У неї вбудований сенсор, завдяки якому "вихованець" може потоваришувати із "вихованцем" на пляшці іншої дитини. Для цього їх потрібно буде просто потрясти.

Пляшки оснащені акумуляторами, в комплекті поставляється бездротова док-станція для підзарядки. Представники компанії повідомляють, що девайс буде працювати протягом чотирьох днів без додаткової зарядки.

Gululu перетворює пиття на дитячу забавку

Сенсорів насправді вбудовано багато. Завдяки одним сенсорам йде підрахунок випитої води. Інші, досить хитрі, стежать за тим, щоб не схитрувала в свою чергу дитина: пристрій буде знати, коли вода випита, а коли вилита на квіткову клумбу за будівлею школи. Звірятко на пляшці відчуває себе краще тільки тоді, коли девайс використовується за призначенням.

Для батьків, які зацікавлені в тому, щоб мотивувати своїх дітей пити більше води, є ще й додаткова цікавинка щоб купити девайс: пляшечка від   Gul ü lu синхронізується із хмарою і дає змогу за допомогою додатків на iOS або Android стежити за тим, як справляються їхні діти. Батьки зможуть налаштувати режими "сон" і "школа", щоб "вихованці" йшли в певний час спати і ставали несприйнятливими. Таким чином, вони не будуть відволікати дитину від занять або будити вночі (як робили ті самі тамагочі).

Gululu перетворює пиття на дитячу забавку

У   Gul ü lu вже є прототипи, готові до відправки. Кампанія на Kickstarter дозволяє замовити девайс на фінальному етапі розробки за ціною в 89 $, подальша вартість пляшечок оголошена в 99 $, а рекомендована роздрібна ціна і зовсім визначена як 129 $. Відправлення за попереднім замовленням почнеться у вересні поточного року.

Gululu перетворює пиття на дитячу забавку

Це дійсно цікавий продукт. Уявити світ, в якому діти трясуть один перед одним такі пляшечки, дуже просто. Але для того, щоб це стало реальністю, треба розібратися в двох моментах. По-перше, батькам доведеться зрозуміти, що проблема недостатнього вживання рідини реальна. А по-друге, віддати за вирішення цієї проблеми 129 $. Зараз це здається занадто дорогою відповіддю для неіснуючої проблеми, але час, звичайно ж, покаже. Поки це просто цікавий проект, за розвитком якого буде цікаво поспостерігати.

Gululu перетворює пиття на дитячу забавку

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар