Браслет Skyn від BACKtrack визначає рівень алкоголю по поту

BACtrack   — компанія з Сан-Франциско, відома виробництвом алкотестерів як для поліції, так і для звичайних людей. Компанія виграла грант від Національного Інституту Підтримки Здоров'я на суму в 200 000 $. Грант був виписаний для розробки зовсім іншого індикатора алкоголю: браслета, більше схожого на популярні сьогодні фітнес-браслети, який здатний обчислювати рівень алкогольного сп'яніння не по парам в повітрі, а за змістом його в потових виділеннях людини.

Девайс, який назвали Skyn, обчислює рівень алкоголю, використовуючи температурну технологію, схожу на ту, що використовується в алкотестерах для поліції. Але на відміну від професійного обладнання, цей пристрій більш компактний і зовсім непримітний.

Алкотестер Bactrack Skyn

Пристрій не зможе повноцінно замінити поліцейські алкотестери: для того, щоб алкоголь вийшов з потом на поверхню шкіри, необхідно не менше 45 хвилин. Але представники влади та дослідники можуть вільно використовувати браслет Skyn ​​для тривалого контролю рівня алкоголю в крові людини. Браслет можна буде купити і для себе, якщо ви захочете контролювати кількість випитого. Або вам необхідно буде повідомити дані про останє вживання алкоголю лікарю.

Браслет також може попереджати носія про те, що він випив забагато, особливо якщо він за кермом. Заодно дані з браслета можуть бути передані членам сім'ї, якщо носій змушений (або вирішив, чи проспорив) проходити своєрідний "квест" тверезості.

Алкотестер Bactrack Skyn

Пристрій Skyn було одним з восьми алкогольних моніторів, представлених Національному Інституту з питань Зловживання Алкоголем і алкоголізму в Америці. Цей браслет виявився кращим серед всіх представлених. Решта пристрої були схожими (відрізнялося тільки одне, що було схоже на особливе татуювання, яке міняло колір) браслетами, але по функціональності і точності всі вони програвали девайсу від BACtrack.

Компанія поки не представила браслет Skyn комісії FDA на перевірку і схвалення. Представники BACtrack повідомляли, що зроблено це буде в четвертому кварталі року. Без схвалення FDA поширювати пристрої такого типу не можна. Так що, поки зацікавленим можна тільки зайти на сайт компанії і підписатися на повідомлення про те, коли Skyn ​​буде доступний для замовлення і взагалі відправиться в продаж.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар