Новий електричний скейтборд Boosted проїжджає 20 кілометрів

На сучасному ринку Boosted Board   — кращий електричний скейтборд, але проїжджати він може тільки десять кілометрів на заряді батареї. Точніше   — міг. Boosted відкрили передзамовлення на дошки другого покоління (цінова категорія   — від 999 $ до 1599 $), у яких цієї проблеми більше немає завдяки змінним батареям. Нова дошка протримається на дистанції вдвічі більшою, ніж попередня.

Володарі дошки першого покоління не залишаться за бортом. За додаткову суму можна просто прокачати свій скейтборд і докупити змінні батареї. Апгрейд обійдеться в 99 $, а змінна батарея   — в 299-399 $. Вартість варіюється в залежності від батареї: є стандартний варіант, а є акумулятор зі збільшеною потужністю.

Дошка другого покоління від Boosted додатково буде обладнана наступними фішками:

  • Допоміжний порт   — для підключення лампочок підсвічування або підзарядки телефону.
  • Покращена вологостійкість   — можна вільно кататися по мокрому асфальту і не особливо боятися калюж, але під дощем їздити не можна.
  • Удосконалена система захисту з'єднання   — допоможе застрахуватися від раптового дисконнекта системи управління з дошкою, та й від хакерів захистить.
  • Додаткові вбудовані деталі   — можливість удосконалити свою дошку так, як самому захочеться.
  • Поліпшені колеса, дошка і ходова частина   — рухається нова модель більш плавно і рівно.

Покращена вологостійкість
1 / 4

І ще один позитивний момент   — випускаюча компанія разом з анонсом дощок другого покоління відкрила можливість інтернаціонального замовлення. Купити електричний скейтборд тепер можна незалежно від країни проживання.

Поліпшені дошки будуть випускатися в трьох варіантах:

  1. Board Single (максимальна швидкість 30 кілометрів на годину, 13-20 кілометрів без зміни батареї) за 999 $.
  2. Board Dual (32 кілометрів на годину, 11-20 кілометрів без зміни батареї) за 1399 $.
  3. Board Dual + (35 кілометрів на годину, 11-20 кілометрів без зміни батареї) за 1599 $.

Дистанція варіюється в залежності від типу батареї. Наприклад, зі звичайною Board Dual протримається не більше десяти кілометрів, а з поліпшеною протягне всі тридцять. З модернізованими батареями найбільшою проблемою електричного скейтборду стає питання безпеки користувача. Катаючись на Boosted, важливо пам'ятати, що можливість пересуватися на максимальній швидкості не варто користуватися постійно.

Новий електричний скейтборд Boosted

Керівник компанії Boosted, Санджей Дастур, підтверджує це:

— Для їзди на електричної дошці необхідні певні навички. Точно також, як з водінням машини або мотоцикла. Скейтбординг підійде не кожному.

Моделі другого покоління будуть відправлятися по замовленнях вже з кінця липня.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар